Filo Kiralama İçin Araç Seçimi Hakkında

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yakıtı haricinde hiç bir masrafın yok ( kiralama ücreti hariç)

Aynen öyle abi.. Zaten ödediğim para boşuna gitmiyor.. Faturası kullanılıyor abi zaten böyle düşününce bu durumda karlı bile oluyorsun..

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, daha iyisi sizlerin olsun.. Corsa aracımı alırkende aynı mesajı atmıştınız dediğiniz gibi olmuştu bundada öyle olacak sanırım :D
İnşallah [emoji4]

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracı Çarşamba akşamı itibariyle (en erken perşembeye atıyorlardı) biraz zor da olsa teslim aldım.. İki günde yaklaşık 200 km yol yaptım.. Araç pratikte faydalı olması için üzerinde uğraşılmış.. Kumandadan çift basınca bagaj kapağının açılması, kadran selamlama, kumandadan açma tuşuna basınca park lambalarının yanması vs... Araç genel itibariyle hoşuma gitti.. Sürüş dinamikleri bir Astra veya Mokka kadar olmasa da bu aracın yerine kullandığım Clio aracımdan kat kat daha iyi.. Frenleri ön disk arkalar kampana.. Fakat Corsadan daha iyi geldi fren olarak, ama frende sıkıntısı yüksek hızlarda ani frende önün sağa/sola soğru gitme eğiliminde bulunması.. Direksiyonu City mod dışında ağır, bu özelliği çok iyi düşünmüşler.. Hızlanışı Corsa'ya göre biraz daha devir istiyor gibi geldi (Corsa 1750'de maksimum torkunu veriyor, Egea 1500 devirde-kiloları yaklaşık olarak aynı ve Egea daha hafif) daha anlayamadım.. Opel'in kemikli denilen vitesinden sonra Egea çok garibime gitti, 3. vitesin yerini bulmada Opel'e göre zorluk çektiriyor (Bunu da Opel'e alıştığım için şimdilik normal görüyorum).. Birde bakımların 10000 km'de bir yapılması bana Opel'in 15000 km bakımlarından sonra dezavantajı oldu, gerçi masraflar benden değil ancak götür getir işleri daha sık olacak (75000 km için toplam 7 kez bakıma gideceğim)... Haricinde araba güzel; kol dayama, yokuş kalkış desteği ve Esp'si var..