Fiyat Listeleri ve Fiyatları Karşılaştırma Sayfamız Açıldı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlarım, farkettiyseniz sitemizin arayüzünde ve sistemsel tarafında geliştirmeler devam ediyor. Bu kapsamda sizlerinde oldukça hoşuna gidecek bir sayfayı sizler için paylaşıyorum. Bundan sonra sitemiz üzerinden Ana menüden Araçlar kısmından Opel Fiyat Listeleri bağlantısına tıklayarak güncel yayınlanmış fiyatları görebilirsiniz. Bu listeler Opel'in kendi resmi sitesi dahil olmak üzere birçok yerde paylaşılmaktadır, ancak bizdeki liste bir önceki fiyat listesini de sizlere göstermekte ve bize bilgi vermektedir. Umarım çalışmalarımızı beğenirsiniz. Saygılarımla. Listeye aşağıdaki bağlantıya tıklayarakta ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fiyatlara gel :)..Sanki geçen senenin Mercedes-Bmw fiyat listesi...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
12 Ekimde yayınlanan fiyatlar sisteme eklenmiştir. Çok ilginç bir şekilde Crossland modelinde %24 zam gördüm, acaba vergi dilimimi değişti...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
12 Ekimde yayınlanan fiyatlar sisteme eklenmiştir. Çok ilginç bir şekilde Crossland modelinde %24 zam gördüm, acaba vergi dilimimi değişti...
Evet Hasip hocam bu ayki zamla (230 bin üstüne çıktığı için) bir üst vergi dilimine girmiş..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
1 Kasım itibariyle yayınlanan fiyat listeleri sisteme eklenmiştir. Bu ay insignia için fiyatlar yayınlanmamış... Hayırdır inş...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: inspector7

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
11 Kasım tarihli fiyat listesi sisteme yüklenmiştir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
1 Aralık tarihli fiyatlar sisteme eklenmiştir. Gördüğüm kadarıyla zam yok, GrandLand X için 3 paket seçeneği daha eklenmiş...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
1,2 si nasıl acaba..Test eden varmı? 230 uygun gibi geldi..145 benim araca veriyorlar...Üstünü tamamlayıp alsammı acaba dedim ama 230 bu araca verilirmi onuda bilmiyorum...J kasa bence efsane kasa..Bu yüzden K kasayı pek beğenmiyorum ama opelin bir bu var Hb modeli...Yapacak birşey yok gibi..Diğer markalarda hiç cazip değil...Beğendiğim bir markada modelde yok açıkçası...J ile devammı etsem model yükseltip...Yada otur oturduğun yerde ne kaşınıyon sözünümü dinlesem :) ...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cemil abi bu paket Türkiye pazarına yeni giriş yapmış muhtemelen düşük fiyat ile pazarda kendine yer edinmeye çalışıyor. Bu fiyata otomatik olsa kaçmaz diye düşünüyorum...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1,2 si nasıl acaba..Test eden varmı? 230 uygun gibi geldi..145 benim araca veriyorlar...Üstünü tamamlayıp alsammı acaba dedim ama 230 bu araca verilirmi onuda bilmiyorum...J kasa bence efsane kasa..Bu yüzden K kasayı pek beğenmiyorum ama opelin bir bu var Hb modeli...Yapacak birşey yok gibi..Diğer markalarda hiç cazip değil...Beğendiğim bir markada modelde yok açıkçası...J ile devammı etsem model yükseltip...Yada otur oturduğun yerde ne kaşınıyon sözünümü dinlesem :) ...
Abi kullananlar çok memnun, fiyatı da bir alt ÖTV dilimine girdiği için bu kadar düştü.. Ailenin ikinci aracı olan Astra H aracımız yaş ve km'sinden dolayı masrafları artmaya başladı (disk+balata, bobin, triger....) ve de model yükseltmeyi düşünüyoruz.. Opellerin yeni dizelleriyle aynı güçte benzinlisi de.. Aynı motor ve şanzımanlı (1.2T-Manuel ve Otomatik) Corsa kullananlar özellikle yakıtından aşırı memnunlar.. Geçen ay ikinci yarısında Grandland araç için Excellence dizel otomatik (6 ileri) donanımda aldığım fiyatlar liste fiyatından yaklaşık 60 bin lira uyguna veriyorlardı araçları, ben son ay kampanyası görmek için beklemeyi tercih ettim bakalım bu ay daha uyguna gelirse nasipse alacağız.. Yeni çıkardıkları araçlar gerçekten güzeller ve segmentine göre gerçekten fiyat/performans arabaları eğer durumun varsa ve de bayiler daha uygun fiyat verebiliyorlarsa kesinlikle kaçırma derim :)

Edit: Aynı fiyatlara Yeni 2008 de düşünebilirsin abi kampanyalı fiyatları yakınlar ve görünüş olarak çok daha iyiler..

Son düzenleme: