Fiyat Listeleri ve Fiyatları Karşılaştırma Sayfamız Açıldı

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Abi kullananlar çok memnun, fiyatı da bir alt ÖTV dilimine girdiği için bu kadar düştü.. Ailenin ikinci aracı olan Astra H aracımız yaş ve km'sinden dolayı masrafları artmaya başladı (disk+balata, bobin, triger....) ve de model yükseltmeyi düşünüyoruz.. Opellerin yeni dizelleriyle aynı güçte benzinlisi de.. Aynı motor ve şanzımanlı (1.2T-Manuel ve Otomatik) Corsa kullananlar özellikle yakıtından aşırı memnunlar.. Geçen ay ikinci yarısında Grandland araç için Excellence dizel otomatik (6 ileri) donanımda aldığım fiyatlar liste fiyatından yaklaşık 60 bin lira uyguna veriyorlardı araçları, ben son ay kampanyası görmek için beklemeyi tercih ettim bakalım bu ay daha uyguna gelirse nasipse alacağız.. Yeni çıkardıkları araçlar gerçekten güzeller ve segmentine göre gerçekten fiyat/performans arabaları eğer durumun varsa ve de bayiler daha uygun fiyat verebiliyorlarsa kesinlikle kaçırma derim :)

Edit: Aynı fiyatlara Yeni 2008 de düşünebilirsin abi kampanyalı fiyatları yakınlar ve görünüş olarak çok daha iyiler..
Sizin için hayırlısı olur inşallah kardeşim..Açıkçası K tipinden dolayı %60 kafamda...J ye hiç benzemiyor..Daha çok bana seat veya hyundai gibi geliyor ama biryandanda Opel diyorum...K modelinde gerçekten kafam çok karışık..Kısmet diyim...Belki %40 ağır basıcak :)...2008 beğendiğim bir araç ama 3 silindir diye aklımda kalmış..

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sizin için hayırlısı olur inşallah kardeşim..Açıkçası K tipinden dolayı %60 kafamda...J ye hiç benzemiyor..Daha çok bana seat veya hyundai gibi geliyor ama biryandanda Opel diyorum...K modelinde gerçekten kafam çok karışık..Kısmet diyim...Belki %40 ağır basıcak :)...2008 beğendiğim bir araç ama 3 silindir diye aklımda kalmış..
Cümlemiz için hayırlısı abim.. 1.2T motor da 3 silindirli olabilir iyice bi araştımak lazım...

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ocak 2021 fiyatları sisteme eklenmiştir. Birçok modelde Edition seçeneği gelmiş, Grandland X modelinde donanım seçeneklerini oldukça azaltmışlar.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ocak 2021 fiyatları sisteme eklenmiştir. Birçok modelde Edition seçeneği gelmiş, Grandland X modelinde donanım seçeneklerini oldukça azaltmışlar.

Fiyatlar (n) düşüşte bence daha aşağıya inecek gibi. Üretim arttıkça umarım düşer. Ama en büyük etken ÖTV onuda aşağıya çekmeleri lazım

• Beğen
Tepkiler: Hasip