Follow me home ???

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Follow me home ???

oktay_ermis link' Alıntı:
Follow me home çok kullanışlı bir özellik. Olmayan arkadaşlar bir modülle bu işi çözebilir. İstenirse hem far sensörü olur hem follow me karanlık ayarı yapılabilir tabi süreside. Kendi aracımda var cidden çok kullanışlı çokda sükseli bir özellik oldu. İster far ister sis ister park nereye isterseniz oraya bağlayabilirsiniz. Karanlık sensörünü ayarlayıp sadece karanlıkta yanmasını sağlayabilirsiNiz veya 10 sn ile 50 sn arasında gecikme süresi ayarlayabilirsiniz.... Far sensörü olmayanlar içinde çok ideal oluyor. Ani karanlığa girmelerde hemen devreye giriyor aydınlığa çıkıncada sönüyor. Bunların hiçbirini belli bir süre olmasın kendim müdahale edeyim derseniz tek tuşlada devre dışı bırakabilirsiniz....

Nerden ne kadara temin ettiniz hocam?

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsteyen arkadaşlar bir modülle çözebilir demişsiniz biraz açıklarmısınız bizde yok far yağmur sensörü biyerde okumuştum far sensörü yağmur sensörüyle senkronize çalışıyor deniyordu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yapabilirmiyiz bunu yani

cinaski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim araçlarda sonradan far ve yağmur sensörü takılmıyor biliyorum,  henüz böyle bir uygulama ve modül yok.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla bence yapılabilir denizliden Nuri abinin (gradient) beni gönderdiği ustalar neler yapıyordu neler bizim araçların aktif olmayan özelliklerini de aktif edebilirler belki diye düşünüyorum bence destekliyor olabilir.passat cc ye park asistanı yapıyorlardı dönüşe duyarlı sisler falan ama vw için vardı programları Opel içinde böyle bişey olamaz mı vw in çok varmış aktif etmedikleri özellik bizim araçlarda da böyle şeyler olamaz mı belki far anahtarı ve sensörle çözülebilir gibi geldi bana

cinaski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araç edition şimdi baktım  videodaki gibi 30 sn açık kaldıktan sonra söndü, yani editionlarda da bu özellik mevcut

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu şekilde mevcut evet kumandadan da far anahtarı ve sensörle yapılabilirmi onu merak ediyorum

Oktay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turan bozkurt link' Alıntı:
Bu şekilde mevcut evet kumandadan da far anahtarı ve sensörle yapılabilirmi onu merak ediyorum
piyasada far sensorleri satiliyor olur muhtemelen cyclone marka iyidir.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu şekilde olursa bana arıza uyarısı verir gibi geliyor sonuçta bu bizim far anahtarının işlevini ya sona erdirecek yada iki kumanda olmuş olacak gibi