Follow Me Ozelligi

meserrr78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar..aracim 2014 sedan dizel sport donanim 136 bg lik..sorum su..araci kumandadan kitledigimde yanmasi gereken follow me ozelligi araci kumandadan actigimda devreye giriyor..tam tersi olmasi geremiyor mu?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar..aracim 2014 sedan dizel sport donanim 136 bg lik..sorum su..araci kumandadan kitledigimde yanmasi gereken follow me ozelligi araci kumandadan actigimda devreye giriyor..tam tersi olmasi geremiyor mu?

Merhabalar oncelikle hosgeldiniz ve iyi bayramlar diliyorum.

Aracı kilitleyince farlar normalde yanmaz ancak motoru durdurduktan sonra araçtan inmeden hemen önce (kapıyı açtıktan sonra) bir kez selektör yaparsanız, farlar aracı kilitledikten sonra bir süre daha yanmaya devam edecektir. Bu süreyi de araç ayarları menüsünden ayarlayabiliyorsunuz.

meserrr78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baska araclarda tam tersi de o yuzden merak etmistim..mesela yeni meganlarda..yine de tesekkurler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu is otomatik olsun diyorsaniz arac ayarlari bolumunden yapabiliyorsunuz diye biliyorum. kapiyi acinca otomatik olarak farlar yanacaktır.

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2015 cosmo var. 136 lık. Aracı kilitleyince follow me home özelliği otomatik olarak bizim araçlarda yok. Aracı kilitlendikten sonra bir süre yansın istiyorsanız hasip beyin söylediğini yapmanız gerekli. Aracı anahtardan kilit aça basınca o otomatik yanıyor ama diğeri manuel. Araç özelliklerinde de yok maalesef hasip bey...
Tıpkı aynaların da manuel kapatılıp açılması gibi. Opel neden bunları araç menüsüne ekleyip, otomatik ya da manuel yapmamış anlamış değilim. Hayır yani aynam elektrikli ama kumandadan açma kapatma yok. Follow me home da böyle...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: meserrr78

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ne yapmış, nasıl yapmış ben hiçbirşey anlamadım?? Zaten araçtan inmek için önce anahtarı çıkarıyorum, sonra kapıyı açıyorum ama hiç farlarım yanmadı bu durumda? Farklı ne var burada???

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
@Hasip kardeşimin yukarıda dediği gibi,sanırım follow me özelliği otomatik ayarlanmış bu araçta...

Tarık591

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar iyi aksamlar benım aracımda kilit acılıca farların yanmasını ıstıyorum fakat edıtıon pakette bu ozellık var mi yada varsa nasıl acılırr yardımcı olurmusunuz 2013 model arac

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Editionlarda yok o özellik sadece üstte anlatıldığı gibi araçtan çıkmadan önce kapıyı açıp sellektör yapılırsa farlar bir süre açık kalıyor bu da follow me home oluyor :)