Fren lambası arıza ışığı

mdt58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bende de fren lamba uyarısı veriyor ama patlayan lamba yok sorunu bulamadım

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Uygun olmayan ampul kullaniminda bu tip hatalar meydana geliyor. Aracinizda led ampul felan kullaniyormusunuz

mdt58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır led kullanmıyorum sorunu çözemedim bir anda oldu elektrikci ye götürdüm bilgisyara bağladı birşey şeye baktı sonra direk sigorta tablası diyince morel bozuldu ki en son söylenecek şey olduğunu düşünüyorum sigortasına bakacağım bir kendim artık veya bir kaç elektrikçi daha gezmeyi düşünüyorum anlayan da bakıyor anlamayan da 🤔

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hayır led kullanmıyorum sorunu çözemedim bir anda oldu elektrikci ye götürdüm bilgisyara bağladı birşey şeye baktı sonra direk sigorta tablası diyince morel bozuldu ki en son söylenecek şey olduğunu düşünüyorum sigortasına bakacağım bir kendim artık veya bir kaç elektrikçi daha gezmeyi düşünüyorum anlayan da bakıyor anlamayan da 🤔

Aracınız HB ise bagaj kapağı üzerinde bulunan bölümde iç ampüllerden birisi patlıyor bu nedenle yapabiliyor. İyi bir opel servisine giderseniz nokta atışı lambayı değiştirecektir.

mdt58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ona da baktı uste ki fren lambasına ama hepsi yanıyordu sonra onu direk bağladı soket de sıkıntı olabilir diye yok sorun yine aynı ankara da iyi bie elektrikçi bulmak lazım ya işinin ehli

NAZIM GÜLEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adım 1 : sökmek istediğiniz tarafın korucuyu kılıfını sökerseniz içeride bir adet kelebek vidayı bulmanız ve sökemeniz gerekiyor

Ekli dosyayı görüntüle 21659

Adım 2 : stobun içerisinde de düz tornavida ile açmanız gereken 3 adet plastik somun söküp ampullere ulaşabilirsiniz

Ekli dosyayı görüntüle 21660

Adım 3 : içeride bulunan 2 adet küçük dipsiz 2 adet orta boy dipsiz ampulü degistirebilirsiniz

Ekli dosyayı görüntüle 21661
2 adet küçük dipsiz 2 adet orta boy dipsiz ampulun üzerinde ne yazıyor du hatırlıyormusunuz keşke onlarıda görüp ona göre alsaydık. eline emeğine sağlık sağol.