Frenler tutmadı

semyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar astra j aracımla 70 km hızla giderken ve önümdeki araçla aramızdaki mesafe 60/70 mt iken öndeki araç durdu anında fren yaptım araç yavaşladı ama ne yaptımsa durmadı abs fren hiç birşey devreye girmedi taki öndeki araca çarpana kadar.arabamın ön tampon kaput berbat oldu kaputun ön tarafı özellikle.daha bi kaç gün önce arkas ta 3.yıl bakımını yapmıştım hiçmi bakmamışlar frenlere

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Cvp: Frenler tutmadı

Büyük geçmiş olsun

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

semyan' Alıntı:
Arkdaşlar astra j aracımla 70 km hızla giderken ve önümdeki araçla aramızdaki mesafe 60/70 mt iken öndeki araç durdu anında fren yaptım araç yavaşladı ama ne yaptımsa durmadı abs fren hiç birşey devreye girmedi taki öndeki araca çarpana kadar.arabamın ön tampon kaput berbat oldu kaputun ön tarafı özellikle.daha bi kaç gün önce arkas ta 3.yıl bakımını yapmıştım hiçmi bakmamışlar frenlere

Gecmis olsun olsun oncelikle sizlere bir sey olmamis olmasi sevindirici. Benzer bir olay benim de basimangelmisti.fren hidrolik yaginin iletildigi hortumlardan biri kopmus demislerdi.ama el freni ariza isigi yaniyordu.o da yag kalmadigi icinmis.ayni sey traktor kullanirken de oldu.yine fren yagi bosalmisti.boyle bir durum olabilir.tekrar gecmis olsun

semyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun

Serviste bakım yaparken bunlara bakmıyorlarmı bide benim gösregelerde hiç ikaz çıkmadı

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

semyan' Alıntı:
Sağolun

Serviste bakım yaparken bunlara bakmıyorlarmı bide benim gösregelerde hiç ikaz çıkmadı

bakımda balatalar dahil kontrol ediliyor ama sizinki anlık bir durum gibi.normalde bizim araçların tekerine taş çarpsa ikaz ışığı yakacak kadar kibar ve hassas.böyle bir durumda arıza ışığı yakmaması ilginç. aracı tamire götürdüğünüz servisin bu durumla ilgili açıklaması ne oldu ?

semyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olayı anlattım iyice bakıp bilgi verecekler