Gaz filitresi

Yms1827

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
opel vectra a kasa aracımda gaz kesilmesi oluyor herhangi bir sorun yok gaz filtresinden olduğunu düşünüyorum gaz filitresi veya gaz filitreleri nerede bir bilginiz varmı aracım sırasız sistem

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
O usta filtreyi nereye koyduysa artık genelde motor üstüne kolay yerlere koyarlar siyah renk büyük aracın yağ filtresi kadar

Yms1827

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
O usta filtreyi nereye koyduysa artık genelde motor üstüne kolay yerlere koyarlar siyah renk büyük aracın yağ filtresi kadar
İnternette araştırdım bazı arabalarda boru filitresi oluyormuş bazı arabalarda sadece gaz kesicide oluyormuş bir bilginiz varmi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
İnternette araştırdım bazı arabalarda boru filitresi oluyormuş bazı arabalarda sadece gaz kesicide oluyormuş bir bilginiz varmi
Gaz kesici hepsinde olur o genelde değişmez direk lpg den gaz kesiciye giren boru var oradan regülatöre bağlanır direk gaz kesicinin altında ufak hazne var orasıdır filtre bunuda ınternetten temin edebilirsiniz lpg ciler satmayabilir kullanılan kite göre filtre şekli değişebilir ben atiler için konuştum

Yms1827

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
Gaz kesici hepsinde olur o genelde değişmez direk lpg den gaz kesiciye giren boru var oradan regülatöre bağlanır direk gaz kesicinin altında ufak hazne var orasıdır filtre bunuda ınternetten temin edebilirsiniz lpg ciler satmayabilir kullanılan kite göre filtre şekli değişebilir ben atiler için konuştum
Peki gaz kesicidekinin değişmesine gerek varmı yoksa sadace 1 inin değişmesi yetermi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Peki gaz kesicidekinin değişmesine gerek varmı yoksa sadace 1 inin değişmesi yetermi
Imkan varsa eğer aracında kesicide filtre varsa değiş elinden geliyorsa sen yap 10 tl bişey internette lpg ciler kesiciyi satıyordu sanırım filtreyi değil

Yms1827

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
Imkan varsa eğer aracında kesicide filtre varsa değiş elinden geliyorsa sen yap 10 tl bişey internette lpg ciler kesiciyi satıyordu sanırım filtreyi değil
Sıralı sırasız olarak filitre tipi değişiyormu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
olması lazım hem kesicide hemde normal filtre kesici fitresi sürekli değişmez ama