Genel Bakım Zamanı Geldi...Ürün Markaları & Siparişlerim...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Km olmasada yıl olarak bakım zamanı geldi...Aşağıdaki ürünleri sipariş verdim...Sürekli Filtre setinde Bosch kullanıyordum yine aynısından sipariş verdim ama 3 yıl Shell Helix Ultra pro AF 5W-30 kullandıktan sonra Motulu denemeye karar verdim...Bakalım fark edecekmi..İnşallah daha iyidir..

Toplamda(Teyp ve Torpide sökme Aparatı hariç)sepette indirim ile 385 TL.tuttu..175 Motul Yağ + 210 Bosch(Karbonlu)Filte Bakım Seti...

Bu bakım için değil tabi bunuda arada sipariş verdim..Normalede 69.90 Sepette indirim ile 62,90 a geldi...Yararı olur ilerde :) : https://urun.n11.com/telefon-tutucu/oto-teyp-sokme-torpido-kapi-sokme-aparati-11-parca-P297688557

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Şimdiden hayırlı olsun abi. Motul konusunda tecrübelerini takipte olacağım :)

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opel kullananlara özel midir bilmiyorum ama herkes burda aracının ustası maşallah. :) Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şimdiden hayırlı olsun abi. Motul konusunda tecrübelerini takipte olacağım :)
Eyvallah kardeşim...Castrol Edge den sonra Shell daha sessiz gelmişti,bakalım Motul Shell e göre nekadar sessiz veya hangisi daha iyi...Ay sonuna doğru bakıma sokmak istiyorum...Bir müddet kullandıktan sonra görüşlerimi paylaşırım...;)

• Beğen
Tepkiler: Hasip

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. bende yıllardır hep bosch filitre seti kullanırım, bu bakımda mann filitre grubu kullanmayı düşünüyorum. GM'e üretim yapanda da Mann firması zaten muhtemelen biz kullanıcıların farkedeceği bir fark olmayacak.Motor yağı konusunda da motul son dönemde bayağı revaçta çok merak ettiğim bir yağ açıkçası :) ben sürekli Mobil 1 0W40 kullanıyorum, özellikle uzun süreli rampa çıkışlarında aracın yüke bindiği zamanlarda yağın kalitesini çok iyi anlıyorsunuz. umarım aracınız için en iyisi olur.

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Filtre Seti Siparişlerim Dün geldi...Motul Yağı Siparişi verdim ertesi gün olmasına rağmen firma hala ürünü onaylamamıştı bende iptal edip bize yakın bir yerden kendim gidip aldım..Orjinal ürün..Kısmetse Çarşamba sabahtan bakıma gidicem...Filtre setleri iyi bir şekilde paketlenmiş hızlı bir şekilde elime ulaştı(Hafta sonu araya girdi)...Teyp sökme aparatı beklentimin bir tık altında kaldı...Ürün sertliği pek iyi değil..Ama uygulamada görmek lazım tabi...

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    178.9 KB · Görüntüleme: 9
  • 02.jpg
    02.jpg
    143.9 KB · Görüntüleme: 10
  • 03.jpg
    03.jpg
    55.3 KB · Görüntüleme: 8

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teyp sökme aparatı beklentimin bir tık altında kaldı...Ürün sertliği pek iyi değil..Ama uygulamada görmek lazım tabi...

ürünün kargolanmadıysa direkt iptal et yazacaktım, ama geç kalmışım, kalitesiz bir ürün.
bu tarz pek aciliyeti olmayan şeyleri aliexpress gibi sitelerden çok daha uygun fiyatlı almanızı tavsiye ederim.
n11, gitti gidiyor tarzı sitelerde satılan bir çok şey aliexpresten alınıp üstüne fiyat konulup satışa sunulmuş hali sadece.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Cemil

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
örnek olarak bende bu setten var, kaliteli bir ürün değil ama, tam 1 dolarlık ürün en azından :)

1600167946428.png

• Beğen

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu da sizin aldığınız set

1600168464026.png

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet uygun fiyatlarmış...Açıkçası çok araştırmadım..Site üzerindeki fiyatlara baktım hemen hemen yakındı fiyatlar Parça adet ve şekillerine göre...Sağlık olsun...Bu tip siteler yurt dışı olduğu için ve geç gönderiyor diye pek girmiyorum...Kalitesi iyi olsaydı fiyatını çokta sorun etmezdim aslında...

• Beğen
Tepkiler: maximusti