GiD to CiD ..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam..

Birkaç aydır CiD ekran araştırıp duruyorum TR de,ancak bulabilmiş değilim...Bugün bir Astra H sahibi ile tanıştım,kendisi 2005 Astrasına CİD ekran alıp ebaydan takmış,ve çok mükemmel olmuş..bana da ebayden almamı tavsiye ettii...bende solugu ebayde aldım,ancak tüm Cid ilanlarında Zafira,Signum,Astra H ve Antara gibi modeller yazmakta...

Şimdi Opel tüm modeller için ayrı ayrı Cid'ler mi üretiyor,yoksa Astra H yazan CiD'i alsam çalışır mı? Nelere dikkat etmem gerekiyor,çalışmaması için ne gibi sorunlar çıkması lazım? CD30 ile çalıştığını biliyorum,ve sanırım cid'in benim üniteden eski olmaması gerekiyormuş...

sizce bunu almalı mıyım?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...bayphotohosting

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Astra H icin olanlar bilgidim kadari ile Corsaya uymuyor.

B.KAYA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Servis'e sor istersen diyeceğim ama servisle pek aran iyi değil onu biliyorum. :D

Bilenler çıkacaktır elbet.. :)

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
uymuyor...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım araçtan sökülenlerin boşanmış olması gerekiyormuş:D

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h yazanı alın ürün geldiğinde takın programlama yaptıktan sonra çalışır

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende cid ekran kullaniyorum. oncelikle servisten araciniza uygun cid ekranin parca numarasini isteyin. cunku butun modellerin ekrani farkli. hicbiri baska modele uymuyo. sonra saticiyla irtibata gecip satilik ekranin parca numarasini ogrenin. ayrica uretim tarihi de onemli. sonra ekran bosanmis mi veya 4 rakamli code mevcut mu diye sormaniz gerekiyo. eger sartlar uygunsa alabilirsiniz... geldikten sonra cid ekrana uygun cerceve almaniz gerekiyo. Turkiye deki yetkili servisten de alabilirsiniz bildigim kadariyla corsanin ekran cercevesi pahali bi parca degil. ama ozel siparisle almanyadan getircekler o yuzden 20-30 gun beklemeniz gerekecek. hersey tamamlandiktan sonra montaj ve tech2 den programlanmasi gerekiyo. ondan sonra keyifle kullanabilirsiniz...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman yalan oldu benim Cid.. cünkü hepsi Astra H dediğine göre,parça kodu kesinlikle uymaz :D