Giulietta&Astra j

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Giulietta&Astra j

Benim 1.6t astradan önceki aracım 1.4t'yu (bi kazada çok sevdiğim kırmızı 1.4t aracımı kaybettik severdim rahmetliyi :)) o aracımı almadan önce çok araştırmışım golf mü alayım guli mi alayım vs vs. gittim guli 170 bt TCT şanzumanlı araç ile test sürüşü yaptım ,aracın sürüş dinamikleri gerçekten iyiydi hakkını vermek lazım ama iç malzeme kalitesi ve işçiliği yerlerdeydi, özellikle vites kısmı, kapının olduğu yerler, torpido vs gibi yerlerde birleşimi düzgün olmayan ve tam oturmamış plastik aksamı görünce araçtan bir anda soğudum, araç için o zaman giriş donanımı için 59.000 TL fiyat vermişlerdi bana, işçiliği ve malzeme kalisenine göre çok yüksek gelmişti ve vazgeçmiştim.

Astra hem malzeme kalitesi, işçilik, konfor, yoltutuşu ve  tasarım olarak bence referans modellerden birisi.

Ama alfada enterasan bir durum var alfa kullanan adam ya alfadan başka bir araç kullanamıyor araca tutkuyla bağlanıyor, yada araçtan ölesiye nefret ediyor böylede bi tezatların arabası.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Giulietta&Astra j

Dizeli astranın kinden motor gücü olarak daha fazla olacağından daha performanslı bir araç olabilir ama.
Astranın koltuğunda oturup biraz hareket edince başka araca binemiyorsunuz. O kıyaslanamaz diyen arkadaşlar inanın Astra kullanmamıştır.