Görünmez Cam filmi

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Ynt: Görünmez Cam filmi

Harika bir şeymiş.

Muayenede cam filmin kapatıyorsunuz muayeneden geçince bir tuşa bas cam filmi geri gelsin

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

10 yıl kadar önce bir Mercedes videosunda görmüştüm. Fuar gibi bir yerde gösteriyorlardı.

Sanırım otomatik kararan iç dikiz aynasıyla aynı mantıkta çalışıyor. Siyah bir sıvı camı kaplıyor.

Bahsettiğim videoyu ilk izlediğimde; Tamam dedim, bir kaç yıl içinde yaygınlaşır biz de yaparız. İşte 10 yıl oldu hala şaşırıyoruz, bu mu teknoloji bu mu yani  :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lapsetur link' Alıntı:
Harika bir şeymiş.

Muayenede cam filmin kapatıyorsunuz muayeneden geçince bir tuşa bas cam filmi geri gelsin
Muayenede cam filmi ile ilgili sıkıntı yok ki. Polis kızıyor cam filmine. ?

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

ylc link' Alıntı:
Muayenede cam filmi ile ilgili sıkıntı yok ki. Polis kızıyor cam filmine. ?

Muayeneden hafif kusurlu olarak geçiyor. Benim Corsa'da cam filmi vardı şimdiye kadar hiç karışan polis olmadı bu nedir diye. Büyük ihtimal çok koyu olanları söktürüyorlar güvenlik açısından

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lapsetur link' Alıntı:
Muayeneden hafif kusurlu olarak geçiyor. Benim Corsa'da cam filmi vardı şimdiye kadar hiç karışan polis olmadı bu nedir diye. Büyük ihtimal çok koyu olanları söktürüyorlar güvenlik açısından
Bu konu daha öncede konuşulmuştu.
Ben en koyu film ile problem yaşamadım muayenede.
Polis konusunda da problem yaşamadım ama istedikten sonra en açık filmede ceza yazarlar.

makromic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lapsetur link' Alıntı:

hocam açıkla koyuyla falan alakası yok kesinlikle yasak. 2 kere ceza yemiş ve arabası bağlanmış biri olarak söylüyorum. tamamen polisin insiyatifi canı isterse bağlar istemezse bağlamaz. benim filmler 1 numara olmasına rağmen nerdeyse camdan hiç farkı olmamasına rağmen hatta bana ceza yazarken yanımızdan 3 numara filmli şahin geçmesine rağmen balık olarak beni tuttu :) şimdi de çok istememe rağmen film çektiremiyorum tedirginlikten ama polis çevirmesine de içim rahat giriyorum.

aguldemir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Görünmez Cam filmi

Merhaba bu sistem yapılabilir. Ama çok pahalı olduğu için henüz ülkemize girmedi. VIP araç dizaynı yapan bir firma sahibi tanıdığım var. 3-4 yıl önce bunu ülkemizde satmak istedi ama fiyat pahalı olduğu için kimse yanaşmamış. Özel bir film tabakası. Elektrikle değişiyor. Elektrik kesilince şeffaf elektrik verildiği zaman filmin rengi koyulaşıyor. Fiyatlar uygun olunca ülkemize gelir diye düşünüyorum