GTC 1.4 TURBO modifikasyon önerisi?

GT643

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gruptekel.com
Ynt: GTC 1.4 TURBO modifikasyon önerisi?

filtre K&N kutu içi ama tampon alt kısmına cai taktırcam intercooler şeklinde filtreli ebay de buldum hem soğuk havayıda rahat alır. ayrıca nos yerine  methanol kit e geçmeye karar verdim stage 3 bayramdan sonra geliyor inşallah =) bunlardan sonra yazılımla kaç alırız bilemem ama en olmadı turbo pal değişimine gidebilirim abartı olmamak şartıyla =) , teşekkürler önerileriniz için ama o nos u ben 20 sn den uzun basarm kesin 011zaa kendimi biliyorum çünkü  cooll

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim motorlar çok dayanıklı değildir Nos sıkıntı çıkarmasın yüksek ısı ani soğuma değerken bence motor bloğunu bile çatlatabilirsiniz tabi benimki sadece fikir eminim üstadlar daha iyi cevap verir. Biraz basit olacak ama motor yağınızı çok daha kaliteli ve yüksek sıcaklıklarda daha rahat çalışacak bir yağla değişin bence. Kolay gelsin merakla takipteyim :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araca masraf pek sizi sıkmayacağa benziyor.neden başta 1.6T almadınız onunla istediğiniz değer daha kolay yakalanırdı

edit:GTC lerde 1.6T seçeneği mi sunulmuyor ben mi yanlış gördüm?sunulmuyorsa nedeni var m?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
araca masraf pek sizi sıkmayacağa benziyor.neden başta 1.6T almadınız onunla istediğiniz değer daha kolay yakalanırdı

edit:GTC lerde 1.6T seçeneği mi sunulmuyor ben mi yanlış gördüm?sunulmuyorsa nedeni var m?

Gtc lerde 1.6 seçeneği yok maalesef.sunulmamasının nedenini bilemicem aslında en yüksek güç üreten motoru koymaları gerekir ama galiba Türkiyede sunmamışlar satışa çünkü gtc donanımında 19” hafif alaşım alüminyum jantlar (1.6 180 HP ile standart) bu opsiyon var sadece 1.6lar için vergiden getirmemişlerdir kesin fazla tutulmaz diye.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 öncesi 1.6T 180HP manuel GTC ler vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Hatta forumda bir arkadaşımızda var.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GTC ler direk 1.6 olmalı bence.insanları modifiyeyle falan uğraştırıyorlar..

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eski modellerde olabilir belki ama şu anda opel satmıyor Türkiyede 1.6lık modelini.Opelin ayrıca opc olarak gtc dışında bir modeli daha var geçen görmüştüm mini cooperla kıyaslama yapıyorlardı o 1.6ydı

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: GTC 1.4 TURBO modifikasyon önerisi?

Box dusunurseniz racechip tavsiye ederim ben kullaniyorum ve dogru ayarda sorunsuz racechip ultimate araci 181hp 258nm yapiyor :)