Hangi antifiriz - Debriyaj seti

lsengul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Aracıma antifiriz olarak Shell organik antifiriz kırmızı olandan koysam uygun olurmu? aracım 2009 model 1.2 140.000 km easytronic benzinli tüm soğutma sistemindeki su ve antifirizi değiştiricem

Shell Antifiriz Kırmızı - 3 Lt

İkinci sorum araçta ilk kalkışta titreme başladı muhtemelen baskı balatadan şanzuman yağını ve aşağıdaki linkteki ürünü alıp tamirciye gitsem yeterli mi? başka malzeme gerekiyor mu?

teşekküreler

Opel Corsa D 1.2-1.4 Debriyaj Seti Hidrolik Bilyalı LUK

Gm Easytronıc Şanzuman Hidrolik Mta Yağı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Motul optimal antifiriz 4 litre motul mocool karıştırın ikisini araca ekleyin şanzuman yağını motul öneririm baskı balata da iyi

• Beğen
Tepkiler: lsengul

lsengul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motul optimal antifiriz 4 litre motul mocool karıştırın ikisini araca ekleyin şanzuman yağını motul öneririm baskı balata da iyi

peki motul şanzuman yağı satın alsam ve linkteki debriyaj setini satın alsam ve tamirciye gitsem başka bir malzeme gerekli mi ustam tamirci oradan farklı malzeme satın alsın istemiyorum genelde uygun fiyatlı olsun diye kalitesiz malzeme alıyorlar teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yeterlidir bunlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lsengul

uslu38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj setini değiştirdiniz mi? LUK setden ve motul yağdan memnun musunuz? Bende değiştirmei düşünüyorum da

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Aracıma antifiriz olarak Shell organik antifiriz kırmızı olandan koysam uygun olurmu? aracım 2009 model 1.2 140.000 km easytronic benzinli tüm soğutma sistemindeki su ve antifirizi değiştiricem

Shell Antifiriz Kırmızı - 3 Lt

İkinci sorum araçta ilk kalkışta titreme başladı muhtemelen baskı balatadan şanzuman yağını ve aşağıdaki linkteki ürünü alıp tamirciye gitsem yeterli mi? başka malzeme gerekiyor mu?

teşekküreler

Opel Corsa D 1.2-1.4 Debriyaj Seti Hidrolik Bilyalı LUK

Gm Easytronıc Şanzuman Hidrolik Mta Yağı

merhaba,

hocam linkteki yağ ücretini görünce gözlerim yerinden çıktı aman sakın ha :) yağ için aşağıya link bırakıyorum. easytronic araçlar tıpkı manuel şanzımanlar gibi 75w80 yağ kullanır. link bıraktığım siteden yıllardır alışveriş yaparım tavsiye ederim.
antifriz konusunda uzunca araştırmalar yapmış biri olarak shell g19 organik antifrizi tavsiye ederim ben kullandım. halende kullanıyorum. yalnız muhakkak saf su ile karışım sağlanmalı 3 litre üstüne alabildiğince saf su şekli bence en ideali. bu arada aracınızda oynar başlı volant olması gerekiyor. Genelde değişimlerde volantta değişir. biraz maliyetli bir parça. bence siz bir ustaya aracınızı gösterip arıza teşhisi konulduktan sonra , parçaları temin etseniz daha yerinde olur.

bu arada konu eskiymiş ben yeni sandım :) affola :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Debriyaj setini değiştirdiniz mi? LUK setden ve motul yağdan memnun musunuz? Bende değiştirmei düşünüyorum da
Luk fiyat olarakta kalite olarakta iyidir..Ben kullanıyorum gayet memnunum..Çoğu araçtada eminim Luk vardır :)....

• Beğen
Tepkiler: omeroz