Sizce Hangi Siteler ? Yedek Parça İçin Güvenlidir

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bursada 500 tl istediler serviste 500 tl istiyor 1.3 devirdaim pompasına benim problemim parayı verip ürünü alamamak kendimi kötü hissettiriyor. opellcenterın bu konuda ne yazık ki şikayetleri mevcut.

Şu ana kadar hiç değişmedi soğutma sıvısını değiştireceğim için yenisiyle değiştireyim diyordum. Araç 103 binde km orjinal sizce kalsın mı yoksa değiştirmek gerekir mi? Trigeri zincirini değiştirirken söküp karering değiştirip tekrar takmıştım.

Merturkarslan

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence Kesinlikle Opel Center Sürekli Ordan alışveriş yapıyorum çok hızlı ve dürüst iş yapıyorlar

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
aliexpress ten parça alan varmı ?

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, onlineyedekparça, bi yedekparça, opelimbenim, balkanopel, opel yedekleri,opelpsa gibi sitelerden sürekli alışveriş yaparım. Hiç sorun yaşamadım. Ama bana kalırsa en köklüsü ve iyisi onlineyedekparça.

Mahone

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben de bakım yaklaştığı için parça bakıyorum ve en güvenilir gelen site onlineyedekparca. Benim de üstadlara sormak istediğim filtrelerde orj yerine mann tercih etmek sakınca yaratır mı. Gm marka filtrelerin görsellerine zoom yapıyorum üzerinde mann filter ve filtron logoları var. Fiyatları yarı yarıya. İllaki GM marka almak gerekir mi bir avantajı varmıdır?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Orjinal gm filtreleride MAN üretiyor diye hatırlıyorum.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben de bakım yaklaştığı için parça bakıyorum ve en güvenilir gelen site onlineyedekparca. Benim de üstadlara sormak istediğim filtrelerde orj yerine mann tercih etmek sakınca yaratır mı. Gm marka filtrelerin görsellerine zoom yapıyorum üzerinde mann filter ve filtron logoları var. Fiyatları yarı yarıya. İllaki GM marka almak gerekir mi bir avantajı varmıdır?
Gm orjinal filitre üreticisi mann. Güvenle alıp kullanabilirsiniz. Ben mann kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Gorkem07

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
filtron marka tavsiye ederim yedek parçacılık zamanımda yıllarca sattık 1 iade ürün almadım ayrıca astra 1.3 lerin orjinal mazot filtresi şuan filtron a yaptırmaktadır.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben corsa 1.3 için yazayım yağ filtresi orjinal ufi mazot filtresi orjinali boschtur. Polen içinde yıllardır bosch karbonlu alırım.

aliexpress ten parça alan varmı ?

Parçadan kasıt aksesuar mı yedek parça mı?

camel2019

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et