hata kodu p0304 p0170 p0134

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Serhat inci var sanırım opelci orayada bir danış

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ankara'da subap için tavsiye edilen iyi bir usta var mı?
BB Car var Şaşmazda, ilhan usta. Subap için 2200 bobin için 490 TL demişlerdi birkaç ay önce. Benim sorunum bobinden çıkmıştı, arıza lambası, çekişin çok düşmesi, titreme silkeleme yapmıştı akşam ertesi gün bobin değiştirdim düzeldi hemen. LPG enjektörlerine de ayrıca baktırın derim, bende o da arıza ışığı yaktırmıştı, tamir takım ile temizlettim düzeldi. Her lpgci uğraşmaz, Bektaş Otomotiv var Ankara'da LPG için tavsiye ederim. Ayrıca LPG regülatör diyafram, map sensörü değişimi falan da yapıyorlar.

Nuri16bursa

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
BB Car var Şaşmazda, ilhan usta. Subap için 2200 bobin için 490 TL demişlerdi birkaç ay önce. Benim sorunum bobinden çıkmıştı, arıza lambası, çekişin çok düşmesi, titreme silkeleme yapmıştı akşam ertesi gün bobin değiştirdim düzeldi hemen. LPG enjektörlerine de ayrıca baktırın derim, bende o da arıza ışığı yaktırmıştı, tamir takım ile temizlettim düzeldi. Her lpgci uğraşmaz, Bektaş Otomotiv var Ankara'da LPG için tavsiye ederim. Ayrıca LPG regülatör diyafram, map sensörü değişimi falan da yapıyorlar.
Bu bobin çekişi bu kadar çok mu düşürüyor anlamadım gitti

Alaaddin Ede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımın tavsiye ettiği bir ustaya aracımı dün bıraktım. yoğunluktan dolayı yarın başlayacak, gelişmeleri aktarırım.

Alaaddin Ede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunum düzeldi..
ustaya 3 günlüğüne emanet ettiğim arabamda; subap, subap lastiği, üst takım conta, triger seti değişmiş. tahliye su borusu, radyatör su hortumu, eksantirk keçesi değişmiş. yağ, antifiriz ve filtreler değişmiş. silindir kapağını da rektefiyecide taşlatmış. bir iki de temizlik sprey sıkmış ustam. faturayı yarım saatte zor topladık. sağolsun güzel bir faturanın üzerine güzel bir işçilik fiyatı çıkarmış ustam. işi yaparken kafasına göre takılsa da faturayı toplarken beni çağırdı ustam. neyseki arabam düzeldi ben ona seviniyorum. sıkıntım bu şekilde giderilmiş oldu.

tarık58

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
masraf ne cikti hocam?