Hava filtresi hakkinda ufak bi soru

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava filtresi degisimi aractaki hp yi biraz yukseltecegini okumustum. Benim aracimdaki filtre biraz solmus gri bir renk almis hava tutmama ragmen bi degisiklik olmadi. Acaba bir parcacidan rasgele astra j hava filtresi alip taksam bi degisiklik olur mu hp de?

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hava filtresi hakkinda ufak bi soru

Mekseline link' Alıntı:
Hava filtresi degisimi aractaki hp yi biraz yukseltecegini okumustum. Benim aracimdaki filtre biraz solmus gri bir renk almis hava tutmama ragmen bi degisiklik olmadi. Acaba bir parcacidan rasgele astra j hava filtresi alip taksam bi degisiklik olur mu hp de?
yeni filtre daha iyi çekiş(belki hp artışı dediğiniz olay) ve yakıtta az da olsa düşme sağlayacaktır.bence filtre alıp değiştirmekte sorun yok 5-6 tane vida yıldız tornavidayla sök eskiyi çıkar yeniyi tak:)rastgele değilde bence GM marka alıp takabilirsiniz

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

hava fltresi  temiz olursa çekiş  atrar diye biliyorum parçacıdan alıp kendiniz değişebilirsiniz

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşın aradığı k&n kutu içi filtre olmalı gmninki değil

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eger kn dusunurseniz piyasadan 150 tlye bulabilirsiniz,orjinal gm istiyorsaniz bende bir adet servisten aldigim sifir var uygun bir fiyata verebilirim

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
Eger kn dusunurseniz piyasadan 150 tlye bulabilirsiniz,orjinal gm istiyorsaniz bende bir adet servisten aldigim sifir var uygun bir fiyata verebilirim

Kasım bey K&N filtreyle ilgili son izlenimleriniz neler yakıt tüketiminde bir artış oldu mu  veya arıza lambası yakma durumu  032questn  Ben de sipariş verdim ancak ellerinde olmadığından 2 haftaya kadar gelecekmiş  :(

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

sallierim link' Alıntı:
arkadaşın aradığı k&n kutu içi filtre olmalı gmninki değil

Yok Denizcim Kutu İçi Performans Filtresi Aramıyor Arkadaş İlk Mesajı Oku Bak Nediyor Herhangi bi Parçacıdan Astra J Hava Filtresi Alsam Olur mu Diyor bende bundan yola çıkarak yan sanayi alacağına orjinal GM alsın diye linki verdim :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Yok Denizcim Kutu İçi Performans Filtresi Aramıyor Arkadaş İlk Mesajı Oku Bak Nediyor Herhangi bi Parçacıdan Astra J Hava Filtresi Alsam Olur mu Diyor bende bundan yola çıkarak yan sanayi alacağına orjinal GM alsın diye linki verdim :)
yok abi anladım ben seni sen o filtre için doğru link verdin de arkadaş aynı zamanda HP artışından bahsediyor.bunu o filtreyle değil performansla yapar diye söyledim.aslında ikimiz de doğru şeyden bahsettik :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

sallierim link' Alıntı:
yok abi anladım ben seni sen o filtre için doğru link verdin de arkadaş aynı zamanda HP artışından bahsediyor.bunu o filtreyle değil performansla yapar diye söyledim.aslında ikimiz de doğru şeyden bahsettik :D
victoryy