hayallerim var!! çünkü vectra A var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artarda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. benim için biraz geç oldu opelimnet ile tanışmak ve misafir kalamadım daha fazla.. konuşucak biçok konumuz olucaktır teknik anlamda ve takibinde muhabbetimiz. ama öncelikle şu hayelimden bir parça söz edeyim.​

ilk elden, stock ve hala orjinal durumdaki efsane, bir zamanlar (tabiri caizse) babamın metresi gibiydi, kadınları kıskandıran güzellik..
ilk heycanlarını "vectra A" ile yaşayan şanslı bir çocuktum... ve hala şanslıyım.. çok küçükken yetiştim. bide şu "babam sağolsun" sözüne hak verir oldum; gerek yol göstermesi, gerek sağladığı imkanları, belkide o sevdirdi opeli..​

opele bakınca hep yüzümde bir gülümseme oluyor ister istemez. bazen eskiler geliyor aklıma: ankara sokakları tahrikkardır, o yılların tecrübesizliği ve sorumsuzluğu ve 2bin motorun gücü şanslıydım ki zararsız hevesimide aldım.. ama bu bir tutku peşini bırakmıyorki.. bizler nasıl tecrübeyle olgunlaşıyor, öğreniyor, değişerek yaşıyoruz; belki başka bir iş, belki başka bir şehir var ufukta, işte aynı şekilde (babamın emaneti:p) kadınım da artık büyüdü ve makyaj yapıcak, güzel giyinmeye başlıyacak.. yıllandıkca güzelleşen şarap gibi,sonunda baş döndürecek.. yeni yollar görecek..
yok aklımı oynatmadım işte bu vectra ile ilişkimiz..
bu hissi sözlerle anlatamıyorum daha fazla fotoğraf sanatıyla ilgileniyorum belki felsefi yönümde burdan geliyor.. kimbilir anlatılmaz yaşanır bu güzelliği ve düşündüğüm projelerimi gerçekleştirdikce, görsel iletişmle anlatmaya çalışırım zamanla sizlerlerede..
bu bir başlangıç yada bitiş değil..​

vectra modifikasyonu konusunun yanısıra, öncelikle ikinci arabamı değiştirmek istiyorum.. insignia, yeni astra sedan ile ilgili görüşlerinizi bekliorum.. kullananların yorumlarına ihtiyacım var.
passat, toyota avensis-corrolla, honda, ford focus-mondeo da ilgimi ceken araçlar. sıfır ayarında bir aile arabası, ekonomik ama performanslı dizel motor olmalı, güvenli konforlu donanımlı bir arac düşünüyorum. memur işi :) tahmini 35 bin 40 bin bütce ayırabilicem. ilk fırsatta ilgili konuları da inceliyicem.
ilginize teşekkürler, şimdiden memnun oldum.
umarım karşılıklı keyifli tartışmalar paylaşımlar yaparız..
saygılarımla, mert arda​

Ekli dosyalar

• opel-vectra-a-sedan-1-6i-52kw-3.jpg
    opel-vectra-a-sedan-1-6i-52kw-3.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 31

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin Mert sende vectra A nı benim kadar seviyosun gariptir ama kapının önünde mercedes varken gözüm hep vectra da ilk arabam ve babamdan yadigar kaldığındanmıdır bilmiorum ama mersoyla kaza yapsam üzülmem vectramın biyeri çizilsin içim gider.:)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin Mert.Dilerim güzel paylaşımlarla keyifli bir form ortamı yakalarız.Tekrar hoşgeldin

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin kardeşim. Vectra A gerçekten üretildiği yıllarda büyük sükse yapmıştı. Bu güzellik gönüllere boş yere taht kurmadı. Çok canlar yaktı çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...