Hız sabitleyici aktif etme

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani tam olarak anlaşılmıyor anlattıklarından.tuşları görüyor dedin sonra aktif olmadı diyosun tuşları görüyosa tamamdır.baktığınız cihazdan debriyaj müşür kontrolüde yapabilirsin debriyaj şalterinide görüyosa geriye fren şalteri ve kol ecu bağlantısı kalıyor.fren müşüründen çektiğin f38 voltajı olacak doğrumu? ayrıca debriyaj müşürünün diğer ucunu sormuşsun oda f38 olacak.fren müşürü kaç girişli bu arada

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolun 4. ucuna f38 vermişsin yani B ucu olması lazım.astrayı bilmiyorum ama ara soket varsa kontrol etmelisin örneğin debriyaj müşürüne soket tesisatı vardır ama ara soketten sonra ecuya ulaşmıyordur gibi .self servis bölümünde baya resimler var bakıp değerlendirebilirsin aslında.yaptıklarını daha detaylı anlatırsan sorunu daha kolay bulabiliriz

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yaptıklarım şunlar:
X 120 soketi dolu olduğu için soketten 3 kablo tesisatı çektim
Debrıyaj soketı oldugu ıcın ona dokunmadım ama bu gun debrıyajı da cektım ve fren salterım 3 kablolu kaçlı soket oldugunu bılmıyorum elektrıgı sıyah kablodan aldım Ancak arabaya programı atıyoruz program yuklu degıl dıyo ve kavrama şaltrı aktıf degıl yazısı cıkıyo baktıgımızda ya biz programı atamıyoruz yada tesısatta sıkıntı var yada beyınle ılgılı bir problem anlayamadık vesselam

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
debriyaj müşüründeki soketin kablolarını uzatıp birbirine bağlayın,programı yüklerken debriyaja basın ya da vitesi p konumuna alın uyarısı geldiğinde kabloları ayırın,debriyajı bırakın dediğinde ise kabloları tekrar birleştirin,program yüklenirse kablolar birleşik iken cc çalışır...

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım manuel vites anlattıklarınız manuelde de geçerliyse deneyebilirm

Selimaksell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kolu aldım taktım ama opcomla beyinden aktif edemedik programlama başarısız oldu diyo bunun sebebi nedir acaba bilen biri yardımcı olurmu

kemalwebnet

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bendde de 2004 Easytronic Meriva var. Acaba kolu alıp taksam (kabloyu gerek kalmadan) opcom ile aktif edersem çalışır mı?