HKS Turbo Saati

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Acaba başlıkta da belirttiğim gibi HKS turbo saatini nereden bulabilirim? Ebay gibi sitelerden değil de daha çok çevremizdeki yerlerden almak istiyorum... Yardımcı olursanız sevinirim

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: HKS Turbo Saati

Sevgili dostlar sitede herkes OPC  tamponlara takmış. Aranızda göstergelere meraklı yokmu ? Bir üyemiz turbo göstergesi için yazmış ama cevap alamamış. Bahsettiğim , göstergelerin rengini maviye çevirmek yada led yapmak değil. Ben turbo basınç göstergesi , yağ basınç göstergesi ve ampermetre ve bulabilirsem tork göstergesi istiyorum. Ancak yan direklere takılan basit göstergelerden değil. Mümkünse konsol üzerine. Focus RS ve VW Beetle'larda olanlar gibi düşünüyorum. Ne dersiniz bulabilirmiyim sizce ?

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 aydır tek cevap yok . Zaten artık ihtiyacımda yok . Kimse benim gibi gösterge meraklısı değil anlaşılan.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ebay da bir araştırma yapman lazım. Ama sanırım bulamazsın. Baya tadilat yapılması gereken bir işe benziyor.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manta400 link' Alıntı:
2 aydır tek cevap yok . Zaten artık ihtiyacımda yok . Kimse benim gibi gösterge meraklısı değil anlaşılan.

Abi ben çok meraklıyım / çok seviyorum göstergeyi ama çevremde bu işlerle ilgilenen kişiler hiç olmadı. Bilhassa montajdan bahsediyorum. Şahsen aracın sağını solunu sökmeyi de sevmediğim için benim hevesim de geçti gitti.

Android cihazlar ile dijital göstergeler sağlanabiliyor ama ben bir ekran üzerindeki yapay göstergelerden resmen tiksiniyorum.

Çözüm nedir bilmiyorum ama ben de çok meraklıyım göstergelere.