Hoparlör

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracım için arka kapılara hoparlör almayı düşünüyorum aracım astra j edıtıon ( Necwox platinyum 1033 var ) şu anlık anfi falan düşünmüyorum ilerleyen zamanlarda bilmiyorum belki alabilirirz bu konuda önerdiğiniz hoparlör hangisidir ve tesisat kablosu mevcutmudur bilgisi olan varmı şimdiden teşşekürler.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Hoparlör

Hoparlör için ben aracımda pioneer kullandım seste fark oluyor kesinlikle, yalnız bir başka araca binince sesin aslında çokta iyi olmadığını anlıyorsunuz bende öyle oldu. Aracınızda cd300 var muhtemelen ses çıkışları pek iyi değil navili ekran takınca daha güzel ses almaya başladım anfiye bence gerek kalmadı bana yetiyor. Alacak olduğunuz hoparlörde eğer amfi düşünmüyorsanız rms değeri çok yüksek olmasın, ben conversesiz ayrı twetterlı bi hoparlör aldım biraz uğraştırdı ama güzel oldu. Benim araç 2013 model kapıda hoparlör boşluğuna kadar tesisatı vardı, 2013ten sonra bazısı orta direğe kadar, bazısında teypten çekmek gerekiyor tesisatı yani standart yok kısmet açmak lazım kapıyı.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ütenmen' Alıntı:
Hoparlör için ben aracımda pioneer kullandım seste fark oluyor kesinlikle, yalnız bir başka araca binince sesin aslında çokta iyi olmadığını anlıyorsunuz bende öyle oldu. Aracınızda cd300 var muhtemelen ses çıkışları pek iyi değil navili ekran takınca daha güzel ses almaya başladım anfiye bence gerek kalmadı bana yetiyor. Alacak olduğunuz hoparlörde eğer amfi düşünmüyorsanız rms değeri çok yüksek olmasın, ben conversesiz ayrı twetterlı bi hoparlör aldım biraz uğraştırdı ama güzel oldu. Benim araç 2013 model kapıda hoparlör boşluğuna kadar tesisatı vardı, 2013ten sonra bazısı orta direğe kadar, bazısında teypten çekmek gerekiyor tesisatı yani standart yok kısmet açmak lazım kapıyı.

Bilgilerin için teşekkür ederim bende navi var 1033 platinyum ses fena değil ama sesin daha net olabilmesi için hoparlör şart  ne kadar ses net olursa müzik kulağa o kadar hoş geliyor kullandığın hoparlör hangisidir önerirmisin yada şimdi alacak olsam şu hoparlörü alırım dediğin bir marka varmı yada bir tecrüben bilgilerin için şimdiden teşekkür ederim

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoparlörü internetten temin edin montajı yaptıracağınız yerden alırsanız minimum 120-150 arası fiyat çekerler hoparlöre işçilikte ekleyince baya bi ücret alır

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az önce söktüm kapı bölgesini ama kabloyu çalmışlar :D bi dünya iş var :D bilmiyorum ne yapacağım :)

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Qfflline' Alıntı:
adRe j' Alıntı:
Fazla düşünme aşağıda linkini verdiğim ürünü tak 3 yıldır kullanıyorum ses gayet iyi hoparlör fiyatıda güzel 16 cm yuvarlak hangisini alırsan al olur ama sen linktekini al bence

http://www.hepsiburada.com/pioneer-ts-g1615r-16-cm-230-watt-hoparlor-p-OTPIOTSG1615

teşekkür ederim yardımların için en kısa zamanda deneyeceğim o zamanıda bulursak bu iş yoğunluğundan :D

bu ürün ön kapı hoparlörleri içinde uygunmu acaba. bende ön kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum da.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı olduğunu düşünüyorum farklı değildir önlerde 16 dır öyle hatırlıyorum yorumlardan kalan bilgim ile

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayni evet