Insignia İnanılmaz Kaza

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Insignia İnanılmaz Kaza

Tır veya kamyon kullananlarla ılgılı bır sorunum asla olmadı fakat o kadar tehlıkelı luzumsuz ısler yapıyorlar kı bazen cıleden cıkıyorum dorsesı dolu tır en solda kapatmıs 100 km hızla gıdıyo ve arkadan cakıl tasları dusurup duruyordu sukredıyorum cam kırılmadı madem dolu kasa ıle yol yapıyorsun brandanı cek en sagdan gıt hakkın yok kımsenın canına yada malına zarar veremeye ne zorluklarla alıyoruz sakınıyoruz cakıl tasları tamponda on kaputta ufak ızler bıraktı ve kornaya bastıgımda bırde el kol haraketı yapıyordu boyle dusuncesız ınsanlara yazıklar olsun....

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Insignia İnanılmaz Kaza

Öeta® link' Alıntı:
Tır veya kamyon kullananlarla ılgılı bır sorunum asla olmadı fakat o kadar tehlıkelı luzumsuz ısler yapıyorlar kı bazen cıleden cıkıyorum dorsesı dolu tır en solda kapatmıs 100 km hızla gıdıyo ve arkadan cakıl tasları dusurup duruyordu sukredıyorum cam kırılmadı madem dolu kasa ıle yol yapıyorsun brandanı cek en sagdan gıt hakkın yok kımsenın canına yada malına zarar veremeye ne zorluklarla alıyoruz sakınıyoruz cakıl tasları tamponda on kaputta ufak ızler bıraktı ve kornaya bastıgımda bırde el kol haraketı yapıyordu boyle dusuncesız ınsanlara yazıklar olsun....

Bende bu aralar bu tiplerle her gün uğraşmak zorunda kalıyorum.  walll
Maltepe E-5 civarında oturan yada yolunun üzeri olan arkadaşlar da benim gibi bu hafriyat kamyonlarından çok çekiyordur.
Bu aralar Maltepe sahilde bir çalışma yapılıyor ve deniz bir tesis yapılacağı için dolduruluyor. Her gün E-5'te onlarca hafriyat kamyonu terör estiriyor.
Hemde hepsi ağzına kadar yüklü.  madd
Nereye kaçacağınızı nereden toprak, çakıl taşı geleceğini anlayamıyorsunuz bile.
Bu aralar Anadolu yakası, E-5 güzergahını kullanan arkadaşların dikkat etmesinde yarar var.