insignia tak sesi

GroupPolicy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

2011 model 1.6 t aracımda özellikle düşük viteslerde gaza basıp çekme sonrası arac yığılırken "tak" diye bir ses geliyor. Bas çek yaptıkça bu ses duyuluyor. Ustama sordum aks boşluklarından yapabilşir dedi. Bu konuda tecrübesi olan var mı? Aks mı yoksa volant boşluğumu bilmiyorum. Eğer aks ise bunun fiziksel kontrolü ile kesin tanı konabilir mi? Aks başlarını orjinal gm sanırım alamıyoruz, komple satılıyor diye biliyorum. Daha önce tamir ettiren ve bu sorun ile karşılaşan var mı?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

2011 model 1.6 t aracımda özellikle düşük viteslerde gaza basıp çekme sonrası arac yığılırken "tak" diye bir ses geliyor. Bas çek yaptıkça bu ses duyuluyor. Ustama sordum aks boşluklarından yapabilşir dedi. Bu konuda tecrübesi olan var mı? Aks mı yoksa volant boşluğumu bilmiyorum. Eğer aks ise bunun fiziksel kontrolü ile kesin tanı konabilir mi? Aks başlarını orjinal gm sanırım alamıyoruz, komple satılıyor diye biliyorum. Daha önce tamir ettiren ve bu sorun ile karşılaşan var mı?
Araç lifte alınır aks lara bakılır çekilir itilir sallanır eğer sallantı varsa bozulmuştur

• Beğen
Tepkiler: GroupPolicy

GroupPolicy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lifte kaldırıldığında aks boşluğu belli olur yani değil mi? öyleyse sorun yok. Peki aks başlığını orjinal temin etmek mümkün mü?