İnternetten bulduğum ampul sizce nasıl?

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ampül xenon fln hepsini denedim beyaz ampülün en çok işe yaradığı ortam karlı ortam :D çok tatlı aydınlatıyo yağmurda görüş sıfır yazın da eh işte xenon da yağmurlu havada sarı ampül yadar aydınlatıyo aşa yukarı ama benimkiler merceksizdi o yüzden vazgeçtim sarı daha iyi zaten herkez de xenon var artık şahinine kadar bi olayı kalmadı

istiyen olrsa mtec h7 beyazları ve beyaz parkları 3 paket sigaraya ve bi künefeye veririm :D

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı ampulü 9 tl ye çiftini buldum ve teknik servise konu açmıştım ki burda bu mesajı gördüm:) yalnız konu tam anlaşılmamış bu ampul havaya göre renk değiştiriyormuş. o nedenle ilginç geldi...

aşağıda bilgiler yazılı...
Üretim : Yüksek kalite standartında ModaCar adına üretilmektedir.
ModaCar ithalatını,pazarlamasını veya üretimini yapıtrdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır.
Satışa sunulan her ürün KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte,onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır.
Fiyat kıyaslamalarınızda, ürün satış sonrası destek,arızalı ürün veya değişim sorunlarını lütfen göz önünde bulundurunuz.
Satın alacağınız her ürün,bilgi,arıza ve servis gerektiren durumlarda ModaCar Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır
Uygunluk :
Tüm yerli,ithal,marka ve model otomobillerde 12V/H7 far tipi kullanan araçlara tasarlanmış ve üretilmiştir. (ÜRÜN RESMİ ÖRNEK VERİLMİŞTİR.İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ AMPÜL MODELİ GÖNDERİLECEKTİR.)
Ürün rengi :
Blue Vision + 4 mevsim plazma serisi
Çalışma Voltajı:
12 volt
Paket özelliği :
sağ ve sol olmak üzere 2 adetten oluşan kutu içerisinde gönderilmektedir.
Ürün Özellikleri :
Cisimlerin formunu bozarak ışımayı düşürüren ultraviyole ışınlarından etkilenmeyen termal şoklara dayanıklı, far camı kırıldığında ampule gelen su damlalarının ampulü patlatmasını engelleyen QUARTZ camdan imal edilmiştir.
Gerçek Beyazlık + 4 mevsim kullanıma uygunluk!
Plasma nedir?
Plasma serisi diğer ampüllerden ayrılarak 4 mevsim kullanımınıza uygun üretilmiştir.
Hava şartlarına göre renk değiştirebilen ampüldür.
Yağmurlu havalarda xenon tip ampüller ve xenon ampüller görüş mesafesi düşmektedir.
Yağmurlu havalarda halojenleşerek görüşünüzü arttırır
Sisli havalarda sarı tonlu
Güneşli ve karlı havalarda gerçek beyazlığı sunar.
Artık yıllarca ampul değiştirmeyeceksiniz.Avrupa normlarına uygun,aydınlatmadan ve kaliteden taviz vermeden standart ampule göre 3 kat uzun ömürlüdür.
Standart fabrika çıkışı ampule göre %50 daha fazla ışık vermektedir.
Cisimlerin formunu bozarak ışımayı düşüren ultraviyole ışınlarından etkilenmeyen camdan imal edilmiştir.
Ampulü takarken cam ve metal şapka kısmına dikkat edin.
Dokunulduğunda izopropil alkol ile ve yumuşak bir bezle temizleyin.
Daha beyaz bir görüntü için park ampulleri ile beraber değişmelidir.
Çalışma Akımı: 12 Volt tüm araçlara uygundur.
KULLANIM ŞEKLİ
Uygulama tipi : Profesyonellik gerektirmeyen,kişisel uygulamalı bir ürünüdür.
Bu tip ampullerde daha uzun ömürlü olması açısından,önce aracı çalıştırıp,daha sonra farları yakın.
Aracınıza gerekli ampül tipini servisyada benzeri yerlerden çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu aşamadan sonra sipariş vermenizi rica ederiz.
İthalatçı Firma | Genel Dağıtım : ModaCar International | Türkiye
Uygulama:
Ön far arkasında plastik koruyucuyu çıkararak ampule ulaşın.
Önce ampul soketini daha sonra metal kıskacı çıkarın.
Ampulü yerine takarak aynı işlemleri geriye doğru gerçekleştirin.
İthalatçı

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nereden anlıyormuş bu ampuller havanın durumunu? Bir sistemi falan mı var?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ampulun ıcındekı kımyasaldan oluyodur mevsımı ayarlamasi nekadar dogru nekadar yanliş bılınmez

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokia ya sormak lazım:)
ampul içindeki gaz hava sıcaklığına göre renk değiştiriyor olabilir. sis yağmur nem olayı için bişey diyemem... o nedenle kullanan varmı diye sordum. kullanmadan bişey demek doğru olmaz. modacar satıyor sonuçta belli bir kalitededir sanırım

TURKMENOTO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze selam arkadaslar yurtdisindan kendim ithalini yaptigim 6000kw 8000kw ve 10000kw xenonlari montaj dahil 100 tl ye satiyorum urun 1 yil ampul ve balans garantilidir zaten cogu kiside artik bu xenonlarin hepsinin cin mali oldugunu bilir bende bundan yola cikarak bi arastirma yaptim ayni yerde imal edilmis ayni malzeme kullanilmis xenona ismi falanca diye bosa fazla para vermeyin yerim ist bahcelievlerde ilgilenen arkadaslar bana kkt34@windowslive.com adresinden ulasabilirler

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paket içeriğini daha açık yazarmısın...

HID marka set ne kadar...
setlere neler dahil...