İşler Güçler - Yeni Proje (Oto Yıkama Merkezi)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İşler Güçler - Yeni Proje (Oto Yıkama Merkezi)

Burak bu aralar çok yoğun işler, pek foruma giremiyorum. İnşallah herşey gönlünce olur, yakın olmasına ayrıca sevindim. Civardaki eş dost tanıdık kim varsa yönlendiririz.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Burak bu aralar çok yoğun işler, pek foruma giremiyorum. İnşallah herşey gönlünce olur, yakın olmasına ayrıca sevindim. Civardaki eş dost tanıdık kim varsa yönlendiririz.

Eksik olma abim, çok teşekkürler. Bu yoğunluğunda akşamki maç inşallah ilaç olur, geleceksin değil mi?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Eksik olma abim, çok teşekkürler. Bu yoğunluğunda akşamki maç inşallah ilaç olur, geleceksin değil mi?

Inşallah geliyorum, Passolig gelmemişti dün tek girişlik aldım inşallah sorun çıkmaz. Akşama telefonlaşırız, eğer araçsız gelirsen maç çıkışı bırakabilirim

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Inşallah geliyorum, Passolig gelmemişti dün tek girişlik aldım inşallah sorun çıkmaz. Akşama telefonlaşırız, eğer araçsız gelirsen maç çıkışı bırakabilirim

Sağ olasın abim, eksik olma. Henüz karar veremedim araçlı, araçsız durumuma, haberleşiriz :)

Benim kartı tatile gitmeden önce teslim etmişlerdi, sistemde de baktım maç görünüyor, bir sorun yok gibi. İnşallah akşam çok kaos yaşanmaz; ama görüntüye göre ortalık karışacak gibi, dilerim yanılırım.