İşte Vectra B OPC ZENDER...Türkiyede bir eşi yok...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte karşınızda yeni yüzüyle Vectra B aracım.6 aydan beri bir fiil harıl harıl tamamlamak için çalışıyordum.Türkiye prömiyerini dün abant buluşmasında yaptım.Sizinlede paylaşmak istedim...Bütün parçalar yurtdışından orjinal GM olarak OPC ve ZENDER olarak getirttim...Umarım beğenirsiniz;

100_0740-1.jpg

16072012694.jpg

44545_428616713076_616153076_4911371_5360307_n1.jpg

16072012693.jpg

45047_428616803076_616153076_4911377_900359_n.jpg

16072012700.jpg

DSC08406.jpg

16072012697.jpg

12052012622.jpg

16072012699.jpg

16072012692.jpg

16072012696.jpg

Devamı gelecek ;)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gzl olmus hocam ama bırazcık sonradan yapma oldugu bellı gıbı tanponlar fln degısebılıyorsa harbıden super olur ama bence :)

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nokta olmuş abi güle güle kazasız belasız bin ama o tamponu işlet Allah korusun b kaza durumunda yazık olur o kadar emeğe

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gzl olmus hocam ama bırazcık sonradan yapma oldugu bellı gıbı tanponlar fln degısebılıyorsa harbıden super olur ama bence :)

zaten ön tampon değişmiş hali türkiyede bildiğim kadarıyla sadece bende var bir eşi yok

nokta olmuş abi güle güle kazasız belasız bin ama o tamponu işlet Allah korusun b kaza durumunda yazık olur o kadar emeğe

teşekkürler abim evet hepsini aldığım gibi işletiyorum zaten kaskoya.kaskocu bıktı artık benden :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız güzel maşallah allah kaza bela vermesin. Fakat aradaki farkı anlayabilmek için 3-4 defa baktım fotoğraflara.. Nacizane tavsiyelerim;

Ön tampon çok güzel,fakat araç o kadar yüksekki,o ön tamponun sportifliği yok olup gidiyor.
İkincisi jantlar inanılmaz göze batıyor. Astra H jantı yerine orjinal opc jantlarından takmanızı acilen öneriyorum..Veya herhangi büyük başka bir jant ve illa geniş 5 kol. O kalın yanaklar ile o tampon uyumu malesef sıfır.

Son olarak arka tamponun da değişmesi gerektiğini düşünüyorum,ve tabi egzoz bölümü.Diğer post'da arka tampona 4 egzoz cıkısı yapacagınızı okumustum,umarım orjinal Zender düşünüyorsunuzdur. Ön taraf zender arka taraf başka birşey absürt olur. Israrla söylüyorum,araçta bir bütünlük olması şart; spor görünebilmesi için. Jantlar Astra GTC,ön tampon zender,motor opc,arka tampon 4 çıkış bence olmayacak... Tabiki kendi fikirlerim.

Güle güle kullanın.

Aşağıdaki linkte orjinal halde bir Vectra Sport var. İncelemenizi öneririm. Hayatımda gördüğüm en güzel Vectra B sanırım bu.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8152.0

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız güzel maşallah allah kaza bela vermesin. Fakat aradaki farkı anlayabilmek için 3-4 defa baktım fotoğraflara.. Nacizane tavsiyelerim;

Ön tampon çok güzel,fakat araç o kadar yüksekki,o ön tamponun sportifliği yok olup gidiyor.
İkincisi jantlar inanılmaz göze batıyor. Astra H jantı yerine orjinal opc jantlarından takmanızı acilen öneriyorum..Veya herhangi büyük başka bir jant ve illa geniş 5 kol. O kalın yanaklar ile o tampon uyumu malesef sıfır.

Son olarak arka tamponun da değişmesi gerektiğini düşünüyorum,ve tabi egzoz bölümü.Diğer post'da arka tampona 4 egzoz cıkısı yapacagınızı okumustum,umarım orjinal Zender düşünüyorsunuzdur. Ön taraf zender arka taraf başka birşey absürt olur. Israrla söylüyorum,araçta bir bütünlük olması şart; spor görünebilmesi için. Jantlar Astra GTC,ön tampon zender,motor opc,arka tampon 4 çıkış bence olmayacak... Tabiki kendi fikirlerim.

Güle güle kullanın.

Aşağıdaki linkte orjinal halde bir Vectra Sport var. İncelemenizi öneririm. Hayatımda gördüğüm en güzel Vectra B sanırım bu.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8152.0

Ön tamponun havada durma sebebi dikkat ettiysen altta lip olmamasıdır Arka tamponuda orjinal zender ile değiştireceğim ve egsoz olarakta 4 çıkiş düşünüyorum jantlara gelince bu jantlar bence yakışıyor değiştirmeyi düşünmüyorum araca ailem ile biniyorum ve yeri geliyor bagajı ve arkayı tıka basa dolduruyoruz yay ve ince yanak lastik takip memur maaşı ile türkiye şartlarında lastikci ve tamirci ile akraba olmak hoşuma gitmez sadece kendime ait bir araç olsa 18 inç snowflakes jantlari takacaktim kaldı ki o jantlari yurtdışından getirmek bayağı zor ve maliyetli ben imkanlarım ölçüsünde türkiye şartlarında olabilecek en iyisini yapmaya çalıştım.O linkteki aracı biliyorum polonyada o araç.yurtdışındaki gibi parçalar bol ve kolayca ulaşılabilir olsa ben sana ıngilteredekilerin yaptığı gibi10 değişik vectra b yaparım :)
Vermiş olduğun tavsiyeler içinde teşekkür ederim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olacak olacak, daha da güzel olacak :). Ben beğendim.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
tampon haric gerisi olmamis bence, gule gule bin...

duzeltiyorum :D opc motor kapagi cok super oda olmus :D

Son düzenleme:

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Abi az da olsa biraz basmak lazım arabayı böyle leylek spec olmuş biraz,tampon göstermiyo kendini. Arka tampon gelince daha da güzel olucak biraz bassan jantlar da gösterir o zaman kendini. En azından 3.5'luk yay tak,çok etkilemez o konforu veya bagajı vs doldurduğunda sürtmez.

Maşallah.