K&N Hava Filtresi??

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsa D 1.4'e takilacak K&N marka acik hava filtresi(kutu ici olarak kullanilacak) aracin performansina ne kadarlik bir katki saglar? Birde garantiyi iptal eder mi??

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğime göre araca çok çok fazla bi performans vermiyor ama tabi açık hava filtresi sonucunda tabikide vericek.
Garantiye gelince Ben mersedes servisinde çalışıyorum bize gelen arabalarda kapıların altında aydınlatmalar oluyor orasını adam mavi olarak değiştirmiş bundan dolayı diagnostik test cihazı arıza tespit ediyor bu durumlarda biz müşteriye bire bir söylüyoruz sanırım bişey olmuyor opeldede olucağını zannetmem bi hava filtresi için...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
green tavsiye ederim

DarkSky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde %5 ile %7 arasında performans veriyor diye biliyorum açık filtreler (araca göre değişir tabiiki ). ama dizellerde bu kadar fazla alınabileceğini düşünmüyorum, birde kutu içi olması dezavantaj tabiiki.ben periyodik bakımı yaptırırken araştırdımi corsa c ye uygun sadece simota'nın kutuiçi ürünü vardı ve fiyatı 100tl civarındaydı, vazgeçtim.

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
kutu içi kullanılacaksa ne kadar zamanda değiştirilmesi gerekiyor bilinmeli,2-3 aydır ben k n açık hava filtresi kullanıyorum 500.000 de değişmesi gerektiğini söylüyor :) bu da baya bi zaman demek 2000 km yapmadım daha..