K&N kutu ici hava filtresi aldim

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracim icin K&N kutu ici performans filtresi aldim,sanirim cuma gunu elimde olur,bu zamana kadar araclarimda hep acik hava filtresi kullandim ve faydasini hissettim,ilkkez kutu ici filtre aldim bakalim sonuc ne olacak

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: K&N kutu ici filtre aldim

Kasım Çınar link' Alıntı:
Arkadaslar aracim icin K&N kutu ici performans filtresi aldim,sanirim cuma gunu elimde olur,bu zamana kadar araclarimda hep acik hava filtresi kullandim ve faydasini hissettim,ilkkez kutu ici filtre aldim bakalim sonuc ne olacak

Hayrını gör abi :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Kasım ևınar link' Alıntı:

Kasım abi Zahmet olmazas nedir bu kutu içi filtrenin avantajları dezavantajları ne kadar sürede değiştirmek gerekli... ses olayı nasıl  hangisi iyi K*N mi iyi  BMC'mi
Nerden aldın link falan  bravoo

Birde fiyat olarak nedir ?

http://www.hepsiburada.com/liste/kn-opel-astra-kutu-ici-filtre-33-2966/productDetails.aspx?productId=otelf14576&categoryId=20024773

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Kasım abi Zahmet olmazas nedir bu kutu içi filtrenin avantajları dezavantajları ne kadar sürede değiştirmek gerekli... ses olayı nasıl  hangisi iyi K*N mi iyi  BMC'mi
Nerden aldın link falan  bravoo

Birde fiyat olarak nedir ?

Filtrenin yapisindan dolayi aracin daha rahat nefes almasini sagliyor,performansa katkisi var,ben bu zamana kadar hep acik hava filtresi kullandim ilkkez kutu ici kullanicam,acik hava filtresi 2800-4000 devir arasi cok guzel ses cikarir,kutu ici filtresinin ses kikartip cikarmadigini bilmiyorum bunu takinca gorucem,filtrenin degisim suresi yok sadece 10-15000 km de bir yikanip kendine has yagi ile yaglaniyor,firma 1000000 km kullanilir diyor,benim bildiyim bu piyasanin en iyisi K&N,urunu ankara ozen ticaretten aldim,150+5 tl kargo

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Abi kullandıktan sonraki deneyimlerini bekliyorum  bizim araçlar aynı motor olarak dime aynı filtreyi alsam olur

2010 1.6 sport 115

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Kasım abi çok iyi bir karar vermişsin. Atmosferik bir motorun en can alıcı noktası hava filtresi. Açık hava filtreleri motorun çok daha yüksek hava çekmesini sağlıyor. %5 gibi performans artışı yaşarsınız. En güzeli ise motor sesindeki tokluk olacak. Açık filtre ile motor özellikle yüksek devirlerde çok güzel ses veriyor. Ben de düşünüyorum ama fiyatlar yüksek geliyor. Kaliteli markalar KN, BMC gibi 500-600 TL. Daha düşük kalitede olanlara ise bulaşmak istemiyorum zira içeriye toz çekecek olursa çok ciddi zararlar açabilir. Bir de bizim araçlarda alt devirleri öldürdüğü söyleniyor senin deneyimin nasıl?

Uzatma borusu taktıracak mısın? takılmazsa yazın motorun içindeki sıcak havayı çekeceği için performans düşecektir. Gerçi Erzurumda sıcak hava birkaç ay sürüyor  :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Abi kullandıktan sonraki deneyimlerini bekliyorum  bizim araçlar aynı motor olarak dime aynı filtreyi alsam olur

2010 1.6 sport 115

Evet ayni motor,kullaninca deneyimlerimi paylasicam