Kac numara cam filmi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar astra j beyaz renge kac numara cam filmi yaptirsam 1 yada 2 numara arasinda kararsizim.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kac numara cam filmi

2 numara yaptır 3 numara olursa polisler sorun çıkarır demişti bayideki satıcı arkadaş
1 numarınında fazla bi etkisi olmuyomuş güneş ışınlarını kesmede
sonuç olarak en iyisi 2 numara

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımı alırken yetkili serviste yaptırmıştım. Bana 1 numara dışında hiçbir cam filmi araç muayenesini geçemez demişlerdi. Ben de zaten aracım da siyah olduğu için çok koyu cam filmi istemedim ve 1 numara yaptırdım. Beyaz araç için 2 güzel olur bence, ama problem çıkma riski daha fazla tabii. Bu arada ön cama yaptırırsanız sorun çıkma ihtimali çok çok fazla diye biliyorum, aklınızda bulunsun.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

xylent link' Alıntı:
Ben aracımı alırken yetkili serviste yaptırmıştım. Bana 1 numara dışında hiçbir cam filmi araç muayenesini geçemez demişlerdi. Ben de zaten aracım da siyah olduğu için çok koyu cam filmi istemedim ve 1 numara yaptırdım. Beyaz araç için 2 güzel olur bence, ama problem çıkma riski daha fazla tabii. Bu arada ön cama yaptırırsanız sorun çıkma ihtimali çok çok fazla diye biliyorum, aklınızda bulunsun.
hocam muayaneye kaç sene var daha benimki 2 numara şimdiye kadar sorun çıkmadı ön camada zaten yapmıyolar
serviste

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımda beyaz önler 2 arkalar 3 numara yaptırdm çok güzel duruyo tavsiye ederim ayrıca bu zamana kadar polisten faln hiç sıkıntım olmadı kuzenmn arabsda bu şeklde muayneye bn götrmştm sadece hafif kusurlu yazıyolar ve muayeneden geçio hiç bi sıkntı olmuyo

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim  aklimdada 2 numara vardi ama gecen gun arkadas 2 numara eskiden hafif kusurlu geciyordu ama artik gecmiyor dedi onun icin tereddute dustum.

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadışımın c2 si 1 hafta önce 2 numara cam filmle muayneden geçti tabi karar sizin 1 numara belli belrsz olur bence

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede 2 numara o zaman bugra biliyosun beklemedeyiz daha arac yok gorunurde simdiden bunu dusunuyoruz. 

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben cumartesi aracıma llumar marka cam filmi yaptırdım, llumar da cam filimleri kodları biraz farklı oluyor ve çok çeşidi var.
ATC serisinden yaptırdım, Bunun dışındada bir çok seri bulunuyor. ATC serisinin numaraları koyudan açığa şöyle gidiyor; ATC 05 - ATC 10 - ATC 15 - ATC 20 - ATC 30 - ATC 35
Ben ATC 15 yaptım araca çok yakıştı, beyaz aracımda siyah parlak filim oldu. Dışardan içerisi gözükmüyor bu yüzden polislerle sorun yaşıyabilirim ama muayneden sorun çıkmıyor hafif kusurlu olarak geçiyor.
Polisleri gördüğümde camları aşağı indirmekten başka bi çarem kalmadı :)

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fikriniz olması açısından bikaç resim koyayım, Resimler özensiz çekilmiştir açısı filanda güzel değil. Resimden biraz daha açık olabilir filimler..Yol üstünde hızlı bir şekilde rasgele çektim

d67993e2.jpg

1555bee4.jpg

0d3e0a3c.jpg