Kac numara cam filmi

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kac numara cam filmi

eyupuzger link' Alıntı:
Fikriniz olması açısından bikaç resim koyayım, Resimler özensiz çekilmiştir açısı filanda güzel değil. Resimden biraz daha açık olabilir filimler..Yol üstünde hızlı bir şekilde rasgele çektim

ne kadara yaptırdınız? ben de yaptırmak istiyorum. llumar için 450 tl dediler.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul şirinevler barış otomativ de yaptırdım. 275 TL Llumar'ın yetkili bayisi. Otomobil bayilerine ve belli başlı diğer büyük yerlere burdaki adam yapıyor.  Yer ufak biyer ama adam boş durmuyor, 4 saatte bitiyor başında durdum işciliği çok güzel adamın. Bayilere 280 TL ye yapıyor onlarda haftada 20 tane araç getiriyor. bana daha önceden söz verdiği için yaptı bu fiyata. benden sonra başkası geldi onada 400 e yaptı. Eğer benim arabayı söylersen sizede o fiyata yapabilir.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

napleser link' Alıntı:
2 numara yaptır 3 numara olursa polisler sorun çıkarır demişti bayideki satıcı arkadaş
1 numarınında fazla bi etkisi olmuyomuş güneş ışınlarını kesmede
sonuç olarak en iyisi 2 numara

bugun servisteki arkadaşlara bana aksesuar ne tavsiye edersiniz diye sordum. adam aracıma bakıp cam filmi abi dedi.... 011zaa  ben de zaten cam filmi var 1 numara...  011zaa
ben çok memnunum, özellikle uzun yolda hiç gunesin etkisini hissetmedik.... çok rahat bir yolculuk yaptık....beyazda 2 numara, siyahta 1 numara tavsiye ederim...

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=napleser link=topic=2036.msg42320#msg42320 date=1312712621]
2 numara yaptır 3 numara olursa polisler sorun çıkarır demişti bayideki satıcı arkadaş

bugun servisteki arkadaşlara bana aksesuar ne tavsiye edersiniz diye sordum. adam aracıma bakıp cam filmi abi dedi.... 011zaa  ben de zaten cam filmi var 1 numara...  011zaa
ben çok memnunum, özellikle uzun yolda hiç gunesin etkisini hissetmedik.... çok rahat bir yolculuk yaptık....beyazda 2 numara, siyahta 1 numara tavsiye ederim...
[/quote]
siyah arabada bencede 1 numara en iyisi
yoksa daha koyu olursa araba siyah arabanın içi siyah camlar siyah bide sunroof falan yoksa daralma söz konusu olabilir
trafikte bazen denk geliyo adam 150 milyarlık audi mercedes almış güneş vuruyo diye tshirt falan sıkıştırmış
niye cam filmi yaptırmazlar anlamıyorum

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimki kaç numara oldu ben anlamış değilim zaten. Benimki sizin tabirle 3 numara filan olması lazım :) ATC 15 diye geçiyor

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

2 numarada dışarıdan bakıldığında kafalar gözüküyo ama içeridekinlerin suratları tam seçilmiyo
bildiğim kadarıyla 3 numara direkt siyah oluyo içeride kim var kaç kişi var hiç belli olmuyo
sivil polislerinki 3 numara heralde
Cam filmi konusu modifiye bölümündede yokmu?

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet vardı aslında ama konu açılınca cevaplar yazıldı. Konuyu artık adminlerimiz taşır ne diye düşünüyorum :)

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 1 numara yaptırdım memnunum açıkcası, fazla koyu daraltır beni zaten döşemelerde koyu.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

içerden dışarı görüntüde sorun yok, dışardan bakıldığındada beni daraltmıyor, inş polisleride daraltmaz :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

napleser link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=2036.msg42468#msg42468 date=1312803385]
[quote author=napleser link=topic=2036.msg42320#msg42320 date=1312712621]

[/quote]
siyah arabada bencede 1 numara en iyisi
yoksa daha koyu olursa araba siyah arabanın içi siyah camlar siyah bide sunroof falan yoksa daralma söz konusu olabilir
trafikte bazen denk geliyo adam 150 milyarlık audi mercedes almış güneş vuruyo diye tshirt falan sıkıştırmış
niye cam filmi yaptırmazlar anlamıyorum
[/quote]

150 milyarlık audinin muhakkak otomatik perdesi vardır..  011zaa .. adam fantazi yapmış 011zaa