kadett E gsi vs Corrado G60

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"dragon" biliyor.gecen " brk 78"'e baktım. aslinda kafama yattı gibi ama bizim kaportacı Ahmet usta'yı götürmeye çekiniyorum beni vazgeçirecek diye:cry:

KSE 71 gercekten temiz 10 numara görünüyor , bilmiyorum sahibi satmakta ciddi mi ? diğer taraftan bu makina çok temiz... zaten yapılacak bir şey kalmamış.... belki doğru yerde takılacak turbo dişinda....

şöyle başka bir kaç başka GSi alternatifi bulsam iyi olacak.

Berk; Sana BRK 78'le ilgili şeyleri söyledim zaten,kaportacıya götürceksen hiç götürme.. Piyasanın tüm Kadett'çileri neyin ne olduğunu iyi bilirler.. Ama nasıl gider o BRK dersen,canlı şahidiyim ki otomobil şekili verilmiş bir mermi o ;)

KSE'ye gelince konuşmaya bile gerek yok.. Gözü kapalı alınacak tek Kadett GSI.. Zamanında OPELTEAM tarafından Garett'le turbolanmış zaten :good: Sonucunu kendilerine sorsan iyi olur ;)

Sen Kadett GSI aramaya devam et,şahsen Kadett'i VR 6 ya bile değişmem

textilman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berk; Sana BRK 78'le ilgili şeyleri söyledim zaten,kaportacıya götürceksen hiç götürme.. Piyasanın tüm Kadett'çileri neyin ne olduğunu iyi bilirler.. Ama nasıl gider o BRK dersen,canlı şahidiyim ki otomobil şekili verilmiş bir mermi o ;)

KSE'ye gelince konuşmaya bile gerek yok.. Gözü kapalı alınacak tek Kadett GSI.. Zamanında OPELTEAM tarafından Garett'le turbolanmış zaten :good: Sonucunu kendilerine sorsan iyi olur ;)

Sen Kadett GSI aramaya devam et,şahsen Kadett'i VR 6 ya bile değişmem

teşekkürler Yavuz... ben zaten dedim arabayı tanısa tanısa forumda bu kadat sıkı bir kadett'çi tanıyabilir diye seni aradım..arabanın göğsündeki bozuklukları falan ben bile farkettim ki , normalde kaportadan pek anlamam. ama aklımın köşesinde acaba tekrar düzgün olarak toplanamazmı diye bir soru var .

KSE gercekten temiz ve bence yapılacak hiç bir şeye ihtiyacı yok ama BRK öyle değil. emek istiyor... ve tabiki nakit :sorry: bende aslında kendime böyle bir uğraş arıyorum...

bakalım acalem yok...zaman gösterecek..

bu arada bende kadett'i hiç bir golf'e tercih etmem . corrado VR6 olursa şayet o zaman düşünmek gerekir belki :)