Kadife Folyo Kaplama

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatı biraz tuzlu gibi ama güzel olmuş güle güle kullanın.

Ortalama geldi bana ama kalıplı olmasının faydasını yapıştırırken anlıyorsunuz. Metre işi kaliteli folyo da çok ucuz değil. 15-20 liraya istediğiniz kalitede ve miktarda bulamayabilirsiniz. Benim açımdan, zaman ve emek olarak çok fazla işime geldi. Bu yapıştırdığınız yerlerin kalıbını çıkarmadan yapmak çok zor. Bir de yaşadığınız yer önemli. Ben sivasta her aradığımı bulamıyorum. Bulduğumu da nimet sayıyorum [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Bmwsem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerinize sağlık güzel olmuş bende almak isterim fakat sıvı ile temas ederse durum nasıl olur acaba,ayrıca arkasındaki yapışkan nedir acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıvı ile pek bir sorun olacağını sanmıyorum. üst kısım bildiğiniz kadife. yapışkanın kimyasalı nasıldır bilmiyorum fakat, piano black, karbon vs tarzı folyoların aynısı. zaten kadife folyo olarak geçiyor.ısıyla yapıştırırsanız çok daha sağlam olur. ben kenar ve uç kısımlarını çakmakla ısıttım yapıştırdıktan sonra. kolay kolay kalkmaz gibi.bir de malzeme kaliteli, yanmıyor kolayca. çakmağı üzerine tuttum az da olsa ama yanmadı. kapı içlerindeki ise keçe gibi, çok kalın. yazın kendiliğinden kurur, yapışkanı da çok iyiydi o kısımların.

• Beğen
Tepkiler: Bmwsem ve omeroz

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bir şey daha öğrendik, hem de faydalı ve güzel birşey. Katkınız için teşekkürler

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

Bmwsem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim verdiğiniz faydalı bilgiler için havalar iyi olduğu zaman bende yapmak isterim dediğiniz gibi premıum bi hava katmış arabaya

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şey daha öğrendik, hem de faydalı ve güzel birşey. Katkınız için teşekkürler

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim verdiğiniz faydalı bilgiler için havalar iyi olduğu zaman bende yapmak isterim dediğiniz gibi premıum bi hava katmış arabaya

Rica ederim dostlar, birbirimize faydalı olabiliyorsak ne mutlu[emoji4]

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagaj ledini bugün taktırdım. Çok güzel oldu. Tabi akşam bir video çekip buraya atmak lazım. Fırsat bulunca paylaşacağım inş..

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygulamadan bu yana bir yıldan fazla zaman olmuş. Kalkma yapar mı ya da kayma vs olur mu gibi sorulara artık net yanıt verebilirim. Hala ilk günkü gibi duruyor. Hiçbir deformasyon ya da problem olmadı. Düşünenlere duyurulur..

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aynı ürünü bende alıp uygulamıştım, bir seneden fazla oldu yapışkanı zaten çok kuvvetli hiçbir sorun yok. Bardaklık için de küçük bir yuvarlak parça göndermişti satıcı sağolsun. Ayrıca şunu belirteyim Passat'ta bile kapı cebi içlerinde iç duvar kaplı değildir. Bu sette iç duvar da kaplı olacak şekilde gönderiliyor. Araca yaptığım en hoş detay oldu.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Test edildi onaylandıiyifikir
Ben de yazılarınızı görünce graficar ile bi görüştüm fakat astra j seti sport ve cosmo'lara göre, kendilerine de belirttim, kolçak içi parçasını yollamaz ve fiyatta 10tl indirim yaparız dediler. mert bey (@mertk) acaba sizin aldığınız sette hangi kısımlar vardı? Bardaklığı sordum ve bardaklığın sete dahil olmadığını bardaklıklar için ped tarzında bir malezeme göndereceklerini söylediler. Oktay bey (@goktasoktay) ben sizin fotolarınızda bardaklıkta da uygulama gördüm sanki. Sizin aldığınız dönemden bu yana fiyat aşırı artmamış ama içerikte eksiltmeler yapılmış gibi geldi bana...