KALBÜRATÖR KAPAĞI CİVATASI

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
merhaba kalbüratör kapak civatası kaçlık oluyor adı ne diye geçiyor nasıl bulabilirim silindir kapak saplaması değil bu arada kalbüratörde ki civatalar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Külbütör kapağı civatasi külbütör kapağına sabittir çıkmaz

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
conta değiştirirken nasıl çıkıyor hocam o zaman o civatalar alyan imbus oluyormuş orijinalde

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
conta değiştirirken nasıl çıkıyor hocam o zaman o civatalar alyan imbus oluyormuş orijinalde
Elinizde örneği varsa sanayideki cıvatacıdan alabilirsiniz 10.9 kalite olduğunu düşünüyorum. 2.0motorun ben sökmüştüm ama ölçüyü hiç hatırlamıyorum

Şu sitede m6x20 imbus olduğu yazıyor ama siz araştırıpta alın yanlış bir yerin cıvatası olabilir

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
m6x20 imbus civata olacakmış dediğiniz ölçüler oluyor teşekkür ederim hocam sadece egsantrik sensör arızası kaldı çözülemiyor 7 tane sensör denedik olmadı en son tesisat beyin kontrolü kaldı umarım oda hallolur bi an önce

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
m6x20 imbus civata olacakmış dediğiniz ölçüler oluyor teşekkür ederim hocam sadece egsantrik sensör arızası kaldı çözülemiyor 7 tane sensör denedik olmadı en son tesisat beyin kontrolü kaldı umarım oda hallolur bi an önce
En başta tesisat kontrolünden başlasaydınız keşke belki fareler emirmiş olabilir kabloları. Yada soket zamanla paslanabiliyor onuda kontrol etmek gerek. İnş basit bişeydir. Sensörün orjinalini denediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: hawkeye

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
7 adet siemens yeni tip ve eski tip sensör denedik ancak olmadı bi türlü bu gün kendim giden kabloları açıp bakacağım sırayla

PASSİ10

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
7 adet siemens yeni tip ve eski tip sensör denedik ancak olmadı bi türlü bu gün kendim giden kabloları açıp bakacağım sırayla
Merhaba
egzantirik sensörünün girdiği soketıde değiştirerek denemenizi tavsiye ederim bende de aynı sorun vardı o şekilde yapınca düzeldi

Adsiz78f9763eec98f935.png

hawkeye

Kayıtlı Kullanıcı
11-Bilecik
Siteyi ziyaret et
arıza beyinden çıktı şu an sıkıntı yok tamirci sanırım şase yaptırmış yakmış baya bi devreleri

PASSİ10

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arıza beyinden çıktı şu an sıkıntı yok tamirci sanırım şase yaptırmış yakmış baya bi devreleri
kolaylıklar diliyorum o zaman