Kapı İçi Led ile alakalı

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün  resimdeki gibi kapı altına lazer logo led yaptırdım  ancak parklara bağlayabildiler ben vites altı ledlerle yanmasını istiyordum . konuları çok inceledim ama yine de kapı içinde tavan lambasına yada vites altı lede giden elektirik kablosu olup olmadığını bi türlü anlayamadım. usta da çok iyi degil. Acaba kapının içerisine tavan lambasından gelen bir kablo var mı bilgisi olan arkdaş varsa çok sevinirim.
[img=800x600]http://m1306.hizliresim.com/1b/2/nqcql.jpg[/img]

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı İçi Led ile alakalı

tavan lambasından kablo cekılebılıyor dıye bılıyorum fakat aracın dıreklerı acıldıgı ıcın kımse yaptırmak ıstemıyor gerı donusu olmayan hasar bırakabılır dosemelerın kalkması eskisi gibi olmaması gibi.

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
tavan lambasından kablo cekılebılıyor dıye bılıyorum fakat aracın dıreklerı acıldıgı ıcın kımse yaptırmak ıstemıyor gerı donusu olmayan hasar bırakabılır dosemelerın kalkması eskisi gibi olmaması gibi.
  tavan lambasından direkler sökülmeden  alınabilir  elektrikçilerin boru tesisatına kablo çekimlerinde kullandıkları susta denilen esnek teli tavan lambası boşluğundan iterek direkten aşağıya torpidonun oradan çıkardım ancak 2 saatten fazla uğraştırdı

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence tavan lambasına bağlaki kapılar kapalı iken yanmasın kapılar açıldığında yansın

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar
bende geçen hafta sonu opel logosu led taktım gayet güzel yanıyor bir sıkıntı yok,
fakat sakın kapı içi ledlerine bağlamayın 5W gibi bir sarfıyatı var buda çok aşırı akım çekmesini sağlıyor ve
kapı içi ledler ve vites çevresi led ler bir müddet sonra yanıp yanıp sönmeye başlıyor.

hiç kablo çekmenize gerek yok kapı içerisinde cam kaldırma butonlarının bağlantı soketi içerisinde ( SARI + ve SİYAH -) kablolarına
bağla yeter..

garageottoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tavan lambasıyla senkronize çalışmasını istiyorsanız elektrikçiniz sigorta tablasından tavan lambasına çıkışı bulup ordaki kablodan çekebilir direk kapının içinden çekerek.

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Dynamics Ankara link' Alıntı:
Tavan lambasıyla senkronize çalışmasını istiyorsanız elektrikçiniz sigorta tablasından tavan lambasına çıkışı bulup ordaki kablodan çekebilir direk kapının içinden çekerek.
teşekkürler

Golf_stream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Dynamics Ankara link' Alıntı:

çok teşekkrler ama vanda bunu yapabilecek  bi elektrikçi var mı bilmiyorum adam direk parklara bağladı ne zmn yanıp söndüğünü anlayamıyorum bile :(

Myarbay link' Alıntı:
Merhabalar
bende geçen hafta sonu opel logosu led taktım gayet güzel yanıyor bir sıkıntı yok,
fakat sakın kapı içi ledlerine bağlamayın 5W gibi bir sarfıyatı var buda çok aşırı akım çekmesini sağlıyor ve
kapı içi ledler ve vites çevresi led ler bir müddet sonra yanıp yanıp sönmeye başlıyor.

hiç kablo çekmenize gerek yok kapı içerisinde cam kaldırma butonlarının bağlantı soketi içerisinde ( SARI + ve SİYAH -) kablolarına
bağla yeter..

öncelikle teşekkürler bu şekilde bağladıgımız zmn ne zmn yanıyor ?  tekrar kapıyı söktürcem içim gide gide :(

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et