Kaput filmi

Bugraerdem

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Kaput filmi konusunu çok araştırdım ancak bir türlu net sonuca varamadim. Aranizda acaba poliüretan kaput filmi kullanip (kaliteli yerde yaptirip) söktürurken ton farki yada boya kaldirma gibi sorun yaşayan oldu mu? Kaliteli malzemede sorun olmuyor deniyor ancak dogru mudur? Deneyimlerinizi aktarirsaniz sevinirim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Buğra bey, bu konuda malesef problem yaşayanlar çok fazla, işin kötü tarafı hangi malzeme kaliteli onuda bilemiyoruz. Usta ne derse ona inanıyoruz bu malesef böyle, bugüne kadar hiçbir aracımda kullanmadım ancak sıfır araç alsaydım muhtemelen kullanırdım, ancak kaliteli bir malzeme ile bu işlemi yaptırır, her 6 ayda bir kere veya her yaz mevsimi girmeden değiştirirdim.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ziebart'da da yaptırsanız, dünyanın en kaliteli en yeni teknoloji ürününü de kullansanız belirli bir süre sonra sökülmesi gerekiyor. Zamanında sökülmezse, söküm çok zahmetli olabilir ve hatta boya zarar görebilir. Zamanında sökülse bile ton farkı oluşuyor.
Çünkü kaplama güneş ışınlarını filtreliyor ve kaplama altındaki kaporta çıplak kaplamasız yüzeylere göre daha yeni kalıyor. Bu da ton farkına sebep oluyor.
Ya aracı tamamen kaplatmak lazım ya da hiç kaplatmamak.

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay ve Hasip

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Kaput filmi konusunu çok araştırdım ancak bir türlu net sonuca varamadim. Aranizda acaba poliüretan kaput filmi kullanip (kaliteli yerde yaptirip) söktürurken ton farki yada boya kaldirma gibi sorun yaşayan oldu mu? Kaliteli malzemede sorun olmuyor deniyor ancak dogru mudur? Deneyimlerinizi aktarirsaniz sevinirim
Güneşi görünce illa az da olsa iz kalıyor bence birde antepde doğru düzgün film çeken yer yok

• Beğen
Tepkiler: murat.akan

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yaptıracaksanız komple yaptırın, yaptırmayacaksanız hiç bulaşmayın çünkü güneş gördükten sonra 1-2 yıl içinde bir sorun olmasada uzun ömürlü düşünüyorsanız mutlaka izi kalıyor ve yalnız kaput yaptırdığınızda renk farkı ortaya çıkıyor her ne kadar olmuyor deselerde inanmayın. En temizi seramik kaplama

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Merhaba size şahsi tavsiyem kesinlikle uzak durun kaplama işinden özellikle opel araçlarında. Kaput ve tavanında şeffaf folyo olan astra h aracımın ekspertize sokmak için kaplamasını söktük adamlar ne yaptıysa kaput ve tavan soyulmuş patlıcana döndü ve inanın daha arabayı alır almaz 10 bin zarar ettim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sürekli güneşe ve motor ısısına maruz kalan bir yere yapılacak en son şey.