Kaput koruma

• Konuyu başlatan orcun20
  • Başlangıç tarihi
O

orcun20

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kaput koruma yaptırma kararı aldım. sizinde fikrinizi alayım dedim. İlk önce yarım kaput düşündüm sonra çizgi oluyor diye tam kaput olsun dedim.aracımın karşısına geçip baktığımda ilk olarak kaputun önündeki ızgaraya kadar olan bölümün daha riskli olduğunu görünce onu da kaplayalım dedim.Ardından tamamını kaplayalım oldu tamponun sonra yan çamurlukları da görsellik olarak alalım dedim. benim fikrimde böyle  farklı oldu sonuc olarak kaput, ön tampon, sağ ve sol çamurluklar olmak üzere hepsini kaplatmayı düşünüyorum. çünkü önceki aracımda oldukça fazla taş izi vardı ve çok rahatsız ediyordu beni bu durum

pxinrorh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaput koruma

tampon çok önemli olmadığı kanaatindeyim boyatsan daha ucuza gelebilir. zaten lokal boyada yapıyorlar...

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşım bu işi yapıyor ve uygun fiyata çıkacak öyle milyarlar falan tutmuyor yani dışarıdakiler para tuzağı. Zeibartla görüştüm sadece full kaputa 949 tl istiyor  ancak benm yaptırdığımın tamamı bu fiyatı bulmuyor .ve zeibart dan daha kaliteli film kullanılıyor.

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

Bu arada tamponu istememdeki asıl düşüncem emniyet evlerde oturuyorum ve girip çıkarken öndeki arkadaki dokunduruyor eski arabamda o izleri çok gördüğüm için bu mantıklı geldi

pxinrorh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanıdıksa olabilir tabiki. düşünce güzel şimdiden hayırlı olsun benim söylemek istediğim sadece tamponu 500 kerede boyatsan değiştirsen aracın hiçbir şekilde değer kaybetmez ama orjinalini korumak istiyorum diyorsan denemekte fayda var...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiden hayırlı olsun, resimleri bekleriz.  dft012

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaptıracaksan kaliteli bir kaplamadan yaptır yoksa sararıyor iğrenç bir görüntü oluşuyor dikkat et bence yapım sonrası resimlerini ve maliyetini bekliyorum

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

tamamdır inşallah hayırlısı olucak.Tamponu boyatmak mesele zaten söyle bir şey ben arabada leke olsun rahatsız oluyorum o yüzden yaptırıyorum çünkü boyatırım tamponu gelir adam park ederken arabama sürter ve siyahlık olusuyor boya kalkıyorda.bu yüzden yaptırıyorum.Emniyet evlerde arabalar 1 karış 1 karış aralıklarla park ediliyor diyebilirim o yüzden bu olayı yapmak kararı aldım.Yaptırınca maliyet ve fotoğrafları koyarım.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbulda araca çelikten kaplama yaptırsan nafile böylede acı bir durum var ama tabiki faydası olacaktır.

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

aynen öyle ancak elimizden geleni yapalım gerisi Allah'ın taktir ilahisi