Kar paleti için yorum...

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kışın kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde internette arayışlarım sürerken Takgit kar paletini gördüm video linkini aşağıya yazıyorum. Tavsiye edermisiniz ? Aranızda kullanan var mı ? İlk defa geçen yıl piyasaya sürülmüş. Kullanımı pratik görünüyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Alıp almama konusuna ona göre karar vermeyi düşüyorum.

http://www.vidivodo.com/video/takgit-kar-paleti-test-surusu/1028296 

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kar paleti için yorum...

ozgun88 link' Alıntı:
sadece kar da işe yaraması eksik bir işlev bence birde dayanıklılığını merak ediyorum aldığımız bir kar lastiğini 4sene 20000km kadar kullanabiliyoruz diye bilmekteyim.ben KUMHO KW22 modelini 220 den sipariş ettim fakat bu ürün 150 tl http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/kar-paleti-tak-gitt-turkiyenin-her-yerine-ucrets-95415902 daha ucuzu da vardır belki ama nedense ben pek güvenemedim ben lastikten şaşmam herhalde

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bulunduğumuz yerde kış şartları yoğun geçmediğinden dolayı kışın zorunlu çıkabilecek il dışı yolculuklar için pratik bir çözüm arayışı içindeyim.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

20 gün sonra Ankaraya yolculuk var. Yaklaşık 1 hafta Ankarada kalıcam. Kar ihtimaline karşı aracıma zincir veya kar paleti almak istiyorum. Tak Gitt kar paleti çok pratik görünüyor. Kullanan gören bilen var mı? İnternette kullanıcı yorumları yeterince yok. 150 lirayı da sokağa atmak istemiyorum. Zinciri takması hem zor hem de zararından dolayı istemiyorum. Sayın AIRTECH, siz aldınız mı?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
Bu ürün süper ama TR'de varmı acaba?

AIRTECH link' Alıntı:
Arkadaşlar kışın kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde internette arayışlarım sürerken Takgit kar paletini gördüm video linkini aşağıya yazıyorum. Tavsiye edermisiniz ? Aranızda kullanan var mı ? İlk defa geçen yıl piyasaya sürülmüş. Kullanımı pratik görünüyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Alıp almama konusuna ona göre karar vermeyi düşüyorum.

http://www.vidivodo.com/video/takgit-kar-paleti-test-surusu/1028296  

֜rünün montajı nasıl acaba? ayrıca aracı kullanan şahıstan ötür bana itici geldi :)

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vectramdan kalan kar zincirim var. 215*55*16 ya göre bir zincirdi. Benim astranın lastik ebatları 215*50*17. Sizce eski zincirimi kullanabilir miyim?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Vectramdan kalan kar zincirim var. 215*55*16 ya göre bir zincirdi. Benim astranın lastik ebatları 215*50*17. Sizce eski zincirimi kullanabilir miyim?

Cevabını kendim buldum. Oluyormuş. Yeni bişey almaktan yırttım  dancee

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
20 gün sonra Ankaraya yolculuk var. Yaklaşık 1 hafta Ankarada kalıcam. Kar ihtimaline karşı aracıma zincir veya kar paleti almak istiyorum. Tak Gitt kar paleti çok pratik görünüyor. Kullanan gören bilen var mı? İnternette kullanıcı yorumları yeterince yok. 150 lirayı da sokağa atmak istemiyorum. Zinciri takması hem zor hem de zararından dolayı istemiyorum. Sayın AIRTECH, siz aldınız mı?

Her lastikte 5 adet birbirinden bağımsız palet takılıyor. İki paletin arasında boş alan çok ve frenleme esnasında bu boş alana denk geldiğinde kaydırır düşüncesiyle almaktan vazgeçtim. Henüz hangi kar paletini alacağıma karar vermedim ama aşağıdaki linkte bulunan ürün hem fiyat bakımından hem de yol tutuş bakımından daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben bu tarz bişey almayı düşünüyorum.
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/tum-araclar-icin-yeni-urun-civili-kar-paleti-97910094