kar paleti (zincir yerine) video

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Açıkcası çokta işe yarayacağını düşünmüyorum. Videoyu Bmw x5 le yapması ayrı bir durum zaten. O paraya zincir almak daha mantıklı.

inimicus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bugün buzda gayet güzel is gördü kış lastiği. Sanırım almam bu fiyata.

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kar paleti (zincir yerine) video

Paramedic link' Alıntı:
Açıkcası çokta işe yarayacağını düşünmüyorum. Videoyu Bmw x5 le yapması ayrı bir durum zaten. O paraya zincir almak daha mantıklı.
X3...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

-10 derece buz ustu mukemmel performans aldim bos yolda dun gece sert manevralarla denedim cok dik bayirlar ciktim kis lastigi varken daha da zincirmis paletmis.. Ugrasmam.  bravoo

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese selam. daha önceden kar paleti kullanan birisi olarak yaşadığım tecrübeleri paylaşmak istiyorum. Kar paleti özellikle buzlu zeminde olmak üzere buzlu zemin yada karla kaplı zeminde en iyi performans ve güvenlik sunuyor. bunun aksini iddia etmek yanlış olur. avantajı saymakla bitmez. en önemlisi emniyet açısından can güvenliği açısından emsalsiz olması. fakat sıkıntısı yokmu derseniz; maalesef tek bir sıkıntısı var. oda çabuk deforme olması. yani kar paletini tamamen karlı ve buzlu yolda kullanırsanız sıkıntı yok. ama asfalt yada farklı bir yüzeye gelindiğinde çok çabuk aşınıyor. ben bir sezonu kapatamadım. aşınma durumu olmasa alınır ama şahsi kanaatim almamanız doğrultusunda. bu tür şeyler ( hatam varsa affola ) özellikle iskandinav ülkeleri ve rusya gibi yerlerde yaygın kullanılıyor diye biliyorum. ayrıca trafikte ceza konusunda zincir zorunluluğunu unutmamak gerekir. kar paleti cezai işleme maruz kalmanıza neden olabilir. saygı ve sevgilerimle...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AstraJHB link' Alıntı:
Pratiklik acisindan avantajli sarikamis sartlarinda ise yarar mi bilmiyorum ama kar yagisi az olan devamli sok tak yapanlar icin dusunulebilir
Sarıkamış ta işe yaratacağını sanmıyorum zira kızaklı at arabaları dolaşıyordu sarıkamış yollarında,hala var mı bilmiyorum.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
herkese selam. daha önceden kar paleti kullanan birisi olarak yaşadığım tecrübeleri paylaşmak istiyorum. Kar paleti özellikle buzlu zeminde olmak üzere buzlu zemin yada karla kaplı zeminde en iyi performans ve güvenlik sunuyor. bunun aksini iddia etmek yanlış olur. avantajı saymakla bitmez. en önemlisi emniyet açısından can güvenliği açısından emsalsiz olması. fakat sıkıntısı yokmu derseniz; maalesef tek bir sıkıntısı var. oda çabuk deforme olması. yani kar paletini tamamen karlı ve buzlu yolda kullanırsanız sıkıntı yok. ama asfalt yada farklı bir yüzeye gelindiğinde çok çabuk aşınıyor. ben bir sezonu kapatamadım. aşınma durumu olmasa alınır ama şahsi kanaatim almamanız doğrultusunda. bu tür şeyler ( hatam varsa affola ) özellikle iskandinav ülkeleri ve rusya gibi yerlerde yaygın kullanılıyor diye biliyorum. ayrıca trafikte ceza konusunda zincir zorunluluğunu unutmamak gerekir. kar paleti cezai işleme maruz kalmanıza neden olabilir. saygı ve sevgilerimle...

tşkkk yorum için çok faydalı oldu.. almamak en iyisi o zaman