kasislerde ve kalkışta gelen sesler

berkcann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana bilgi vermedim zaten konuyu açan arkadaş için yorum yaptım

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2009 astra cdti var.düşük hızla kasisli ve çukurlu yerlerden geçerken arka taraftan kayrola gıcırtısı gibi sesler geliyo. 0 arabadan nasıl ses gelir anlamadım. acaba toz falan mı kaçtı diye düşündüm. izmir mercanların baş ustasını aradım sordum. amartisör fişeklerindendir büyük bir ihtimal dedi. garantiden yağlat dedi

amortisör fişeği dediği eğer bağlantı noktalarındaki lastikler ise kesinlikle yağ değdirmeyin,madeni yağ kauçuk karışımı bu lastiklere zarar verir,mümkünse sprey silikon yağlama tüplerinden alın,kendiniz bile sıkabilirsiniz..

envy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sıkıntı bendede vardı 15000 bakımında erdemirlerde şikayetimi belirttim. aldığım cevap ise amortisör takozlarından kaynaklandığıydı sadece temizleyip yağladılar sonra ses kalmadı :) şu an araç 30000 e yaklaşıyor ve aynı sesler bu kez dahada fazlasıyla mevcut yine şikayetimi belirticem ama bu sefer yağlamayla falan geçiştiremem kesin çözüm lazım! ne servisleri servis ne de arabaları araba :) araba değil beşik sanki

serifdurdu35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
envy kardeşim bunun kesin çözümü ne olabilir. benim araç daha 7000 olmadı. yaptırdım diyelim, sonra aynı sıkıntının tekrar ortaya çıkması can sıkıcı

envy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bilemiyorum :S haftasonu 30000 bakımında bu ve benzeri şikayetlerimi tekrar dile getiricem...bakalım cevapları ne olacak? arabamdan bu yüzden soğudum çok sinir bozucu! tek bildiğim yağlama kesin sonuç değil, tekrarlıyor