Kasko Fiyatları

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Herkeze Merhabalar

2010 yılında peugeot marka bir araç almıştım ve kaskosunu 1100 TL ye Anadolu sigortadan yaptırmıştım. Aracı 7 ay kullandıktan sonra sattım astrayı almak için ve kaskosunu dondurdum geriye kalan 5 ayı da 100TL fark ödeyerek Astrada kullandım. kaskom bu ayın sonunda bitiyor bende Anadolu sigortadan fiyat aldım ve bana %30 indirimli 1350 TL fiyat verdiler ki ben gülmeye başladım telefonda, ardından axa dan fiyat aldım mini onarım hariç 650 TL fiyat verdiler, ardından ak sigorta ve groupama dan aldığım fiyatlarda 700 TL civarındaydı, yani anliyacağınız kafam iyice karıştı benim beklediğim max.900TL idi anadolu sigortadan. aranızda kasko için fiyat alanlar varsa şimdiden yada bir tahmini olan bu konuyla ilgili yardımcı olursa sevinirim hangi sigortayı tercih edebilirim hangi fiyatlara kadar kubul edilebilir.

aracınızın kasko bedelini bu siteden bulabilirsiniz

http://www.tsrsb.org.tr/sayfa/kasko-deger-listesi

şimdiden herekeze teşekkürler.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

Merhaba;
Bende aracımı herzaman kasko,trafik sigortasını yaptırdığımız ve ahbapımız olan sigorta şirketine yaptırdım.
Yapı-kredi sigorta ile çalışlıyolar.%30 indirmle 48,000 TL üzerinden  full kasko yaptılar (herşey var)ve fiyat 1320 TL çıktı.12 aya böldürdüm ödüyoruz yani :)ucuz sigorta markaları için bende baktım araştırdım ahbapımıza sordum.Aracı aldığınız fiyatta sigorta gösteriyolarmış,küçük hasar sigortası yada deprem sel gibi doğal felaketten yararlandırmıyolarmış.Bu nedenle uygun fiyat çıkartabiliyolarmış.(Onlar nedediyse bende onu yazdım).Uygun olupta full+full olan arkadaşlarda vardır elbet.Birde olanların görüşünü alırsak daha aydınlatıcı olur. Tşk.ler.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de aracımı full kasko 1360 a yaptırmıştım 1 ay önce
aksigorta idi sanırım benim kasko

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

7 aralıkta 1200 peşin axa da yaptırmıştım.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Benim anlamadığım Benim devam eden kaskom bitti benim hasarsızlık indirimim de var ona rağmen banada 1360 TL fiyat veriyolar ayriyetten 3-4 farklı yerden ve tandıktan aldım bu fiyatları, bide diğer piyasadaki bütün kaskolar bana 900TL nin altında fiyat veriyor. 2. seçenek olarak hangi kaskoyu tercih etmeliyim onu düşünüyorum kimisi Aksigorta iyi felan diyor

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

full değil derken mini onarımmı yok sadece, yoksa kazada ödeyecekleri tutardamı az.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bu kasko işi gerçekten biraz karşık.Bu konu hakkında ilim irfan sahibi biri ile görüşsen daha iyi olucak sanırım.Yoksa kafadaki soru işaretleri ile çekilmez bir ömür :)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

aynen öyle öyle birisiyle iletişime geçmek lazım aslında direk anadol sigortayı seçicem ama 0 arabaya verdikleri fiyatı bana nasıl %30 indirimli olarak bidaha veriyolar 2.senemde herkez şaşırıyor anadolu sigortadakilerde anlamadı, neyse bulucaz bir yolunu.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben anadolu sigortadan yaptırdım. full kasko. araç bedeli 56500 gösterildi 935 tl

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

sn. erdem istanbuldamı ikamet ediyorsunuz 0 araç için aldığınız fiyat mı 935 yoksa bir hasarsızlık indiriminiz varmı ?
bana 3-4 bayi hasarsızlık indirimiyle beraber 1360 tl fitar verdi ondan soruyorum.
şimdiden teşekkürler.