Kauçuk Paspas Tavsiyesi

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Kauçuk Paspas Tavsiyesi

MeRt link' Alıntı:
Muhtemelen hafta içi elime ulaşır.  :)

Abi peki bu paspasın üzerinde kaymasını önlemek için çıtçıtın geçeceği delikler bulunuyor mu?  ::)

Yorumu bende bekliyorum. 1 Ay sonra bakıma gittiğimde alırım diyordum ama hepsiburadada fiyatı daha uygun. 3D paspas şart :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MeRt link' Alıntı:

Abi peki bu paspasın üzerinde kaymasını önlemek için çıtçıtın geçeceği delikler bulunuyor mu?  ::)

Arkadaş arada cevap vermiş, çıt çıt yerleri mevcutmuş. Aslında orjinal paspasın bile üzerine serip kullanılabilir. Umarım o metal plaka yerinden çıkmaz zamanla. Meslek icabı rugan giyiyoruz topuk vurdumu inletiyor  011zaa

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: Kauçuk Paspas Tavsiyesi

Alan arkdaşlardan rica etsem resim ekleyebilirmi?
Tşkler

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.hepsiburada.com/liste/z-tech-opel-astra-j-2009-sonrasi-3d-havuzlu-ekolojik-araca-ozel-paspas-takimi/productDetails.aspx?productId=otelf16609&categoryId=20035778&SKU=OTELF16609&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf16609%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dztech%255cu0020opel%255cu0020astra%255cu0020j%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Yazın almıştım bu paspasları uzun araştırmalarım sonucu, o süreden beri kullanıyorum, çok memnunum. Koku yapmıyor, en ufak bir deformasyonu yok (halı paspasları debriyaj altındaki kısımdan delmiş biriyim), çok rahat yıkanıp kurulanıyor, çıt çıt yerleri sayesinde kaydırma falan yapmıyor ve havuzu sayesinde hiçbir kiri aşağı geçirmiyor. Almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada hepsiburada'nın sitesinde gösterilen görsellerden daha farklı ve daha güzel bir ürün geliyor elinize rahat olun :) Bir müsaitliğimde fotoğraflarını paylaşırım.

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Bu arada hepsiburada'nın sitesinde gösterilen görsellerden daha farklı ve daha güzel bir ürün geliyor elinize rahat olun :) Bir müsaitliğimde fotoğraflarını paylaşırım.

Bu makyajlı astralara uyar değilmi=?

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Valla heyecanla resım beklıyorum..
Orıjınal paspasın surucu tarafı resmen aşındı yırtıldı bende

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thehunturk link' Alıntı:
Bu makyajlı astralara uyar değilmi=?

Makyajlı olanlarda aracın zeminindeki oran ve bölümlerde bir değişiklik olmamıştır herhalde, dolayısıyla ben rahatlıkla uyacağını düşünüyorum.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

30.000 bakımında servis hediye etti bana da. ne klipsi var ne de yerle uyumlu. debriyajın takılması da cabası. mersin gibi yerde gerek de yok deyip attım en sonunda :) yalnız verilen linkteki havuzlu olan iyiymiş.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:

Yok Mertçim ama yerlerine "cuk" oturduklarından ileri-geri ya da sağa-sola kaymıyorlar.