Kaza yaptım yaptırsam mı satsam mı kararsızım

berkaysahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1.5 hafta önce yolun kayganlığı ve benim yetersiz viraj bilgim ile bir kazaya karıştım. Sağ alt taraftan bankete vurduğum için airbag açtı ve alt taşıyıcı, radyatör, fan gibi ana ekipmanlar zarar gördü. Kendim kovalayıp yaptırırsam işçilik dahil 10.000 gibi bir rakamla işten çıkıyorum hiç bir şeyine karışmazsam 13.000 - 14.000 TL gibi bir rakam çıkarıyorlar. Kafamdaki soru işareti aracı yaptırıp yaptırmama konusundaki kararsızlığım. Eski kondisyonu yerinde olur mu? Bir yerden ses gelse tribe girip kafayı oraya mı yorarım. 10.000 lirayı zaten gözden çıkardım bu halde satıp yenisini mi alsam. Ne yapsam a dostlar ? :)

berkaysahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 1999 model opel astra 2.0 gsi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Araci perte yaklastirmissin zaten 30 binliralik aracta 13 14 bin hasar kaydi yariya sayilir. Araci bu haliyle satabiliyorsan uzerine yaptiracagin parayi koyup degistirmen senin icin daha makul olur bence

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun..Cana gelmemesi sevindirici...Allah korusun herşey olabilirdi...Yaptırınca satacağınız rakamlarda çok fazla oynama olmuyorsa yaptırıp satmanız veya kullanmanız daha iyi olacaktır..Bu şekilde perte çıkmış bir aracı uygun fiyata satmak sanırım biraz daha zor olur...

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun bu arada

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1.5 hafta önce yolun kayganlığı ve benim yetersiz viraj bilgim ile bir kazaya karıştım. Sağ alt taraftan bankete vurduğum için airbag açtı ve alt taşıyıcı, radyatör, fan gibi ana ekipmanlar zarar gördü. Kendim kovalayıp yaptırırsam işçilik dahil 10.000 gibi bir rakamla işten çıkıyorum hiç bir şeyine karışmazsam 13.000 - 14.000 TL gibi bir rakam çıkarıyorlar. Kafamdaki soru işareti aracı yaptırıp yaptırmama konusundaki kararsızlığım. Eski kondisyonu yerinde olur mu? Bir yerden ses gelse tribe girip kafayı oraya mı yorarım. 10.000 lirayı zaten gözden çıkardım bu halde satıp yenisini mi alsam. Ne yapsam a dostlar ? :)
Aracın büyük kazası yoksa yani şase de birşey yoksa yaptırmanızı tavsiye ederşm lakin adam gibi bir usta ya işini iyi yapan biri yaparsa olur

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı iki türlüde yaptırmanız daha iyi olur. Satacak olsanız bu haliyle aşırı fiyat kırarlar. Geçmiş olsun bu arada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Satacaksanız da kullanacaksanız da yaptırmak en makülü gibi

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun
helal olsun 20 yıllık arabanın hava yastığı açmış
hesabını kendin yap herkes bir sey söyleyecek kafan karışmasın
yaptırırsan o arabaya binebilecek misin onu düşün