Kedi gözlerine led ( Ayrıntılı )

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Kedi gözlerine led ( Ayrıntılı )

Emrah64 link' Alıntı:
oo murat hayırlı olsun kardeşim on numara olmuş güle güle kullan
yalnız murat sağ taraftaki kedi gözü pürüzsüz yanarken sol taraftaki pürüzlü biraz acaba ledlerde sönme mi far fotodan mı kaynaklı bende olmustu ledlerin 3 tanesi sönmüstü ve yeniden her ikisinide söküp tekrardan yaptık

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Emrah64 link' Alıntı:
yalnız murat sağ taraftaki kedi gözü pürüzsüz yanarken sol taraftaki pürüzlü biraz acaba ledlerde sönme mi far fotodan mı kaynaklı bende olmustu ledlerin 3 tanesi sönmüstü ve yeniden her ikisinide söküp tekrardan yaptık

Aynen Kardeşim Halletim Ama Soldaki Sökülüp Yenilendi Bu eski Foto Yenisini Çekemedim Daha İkiside Aynı Yanıyo Şu Anda :D

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:
Aynen Kardeşim Halletim Ama Soldaki Sökülüp Yenilendi Bu eski Foto Yenisini Çekemedim Daha İkiside Aynı Yanıyo Şu Anda :D
greatt

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

İyi günler de kullan Murat kardeşim, çok şık olmuş :)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu noktalı led yerine Neon led olmaz mı acaba hani audi kerin ön farında olanlar gibi

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

tff2525 link' Alıntı:
Bu noktalı led yerine Neon led olmaz mı acaba hani audi kerin ön farında olanlar gibi
benmde aklimdan gecmedi degil murat hatirliyorsan dun sana arka tampon kromu icin link göndermiştim o ilandaki aracta var dedigin olay ve gayet güzel istersen bir incele

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 astra makyajlı kasa var bende haliyle garantimizde devam ediyor.Plaka aydınlatması için led ampul almıştım fakat arıza ışığı verdi dekoderde aldım şimdi ondan da caydım kabloları sıyıracağımız için elektirik aksamı garanti dışı diyecekler ilerde bi sıkıntı çıkarsa.Bu kedi gözü led lerin bağlantısını plaka lambasına yapmayı düşünüyorum arıza veren Ledleri takıcam.Bu kedi gözleride aynı dekoder işi gibi garantiyi bozarmı sizce ?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

pesimistyLE link' Alıntı:
2013 astra makyajlı kasa var bende haliyle garantimizde devam ediyor.Plaka aydınlatması için led ampul almıştım fakat arıza ışığı verdi dekoderde aldım şimdi ondan da caydım kabloları sıyıracağımız için elektirik aksamı garanti dışı diyecekler ilerde bi sıkıntı çıkarsa.Bu kedi gözü led lerin bağlantısını plaka lambasına yapmayı düşünüyorum arıza veren Ledleri takıcam.Bu kedi gözleride aynı dekoder işi gibi garantiyi bozarmı sizce ?

Sizin mantığınızla elektrik tesisatına yapılan tüm müdahaleler garanti de sorun çıkartır.

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Sizin mantığınızla elektrik tesisatına yapılan tüm müdahaleler garanti de sorun çıkartır.
Söylediğim şey benim mantığım değil zaten servisin mantığı o yüzden soruyorum.