Kedi gözü Led (resimli)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

impartant' Alıntı:

impartant' Alıntı:

impartant' Alıntı:

Selamlar arkadaşlar is yoğunluğundan siteye çok giremiyorum.  YAkladık bir ay önce aldığım 2012 model 1.4 turbo enjoy plus otomotik aracımı için bu gün boş iken kedi gözü Led aydınlatmayı yapayım dedim. Bu arada bu işin piri hasan abiye ye selamlar saygılar. Öncelikle kedi gozlerimizi çıkartıp sonra lehim makinesi yardımı ile ısıtarak kastirip açtım. Sonra daha önce aldığım leşleri koydum birini sinyale biruni de stoplara bağladın çok güzel oldu akşam fotoları çekip eklerim. Saygılar

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Kedi gözü Led (resimli)

Ve Aleyküm Selan Kenan kardeşim. :)  Ellerine sağlık güzel olmuş. Ellerine sağlık iyi günlerde kullan. 3 chipli led kullanmışsın, kuvvetli bir ışık olmuştur.  Ben de kedi gözündeki ledleri değiştirdim. 1 metrede 120 adet led olan ledlerden koydum. Daha önceki ledler 1 metrede 60 adet olanlardandı. Sende onlardan kullanabilirsin. Daha sık led var. Aşağı yukarı 1cm de 1 led var.

Bende daha arabaya takamadım. Tekrar ellerine sağlık :)

lEMOol.jpg

oEbOLo.jpg

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu işlemi yapmak istiyorum ama birbirinden ayırmak benim yapmama engel oluyo elimin ayarı yok bu tarz işlerde :)

Eline sağlık araban hayırlı olsun kenan 1.4 aldın demek :) sanırım bu 4. aracın :) dizele geçiş yapmıyorsun hala ama :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Kenan kapı kollarına led lazım mı? :)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

HasanM' Alıntı:
Kenan kapı kollarına led lazım mı?  
Hasan abi sağol fazladan vardı onlarida yaptım

adRe j' Alıntı:
Şu işlemi yapmak istiyorum ama birbirinden ayırmak benim yapmama engel oluyo elimin ayarı yok bu tarz işlerde :)

Eline sağlık araban hayırlı olsun kenan 1.4 aldın demek :) sanırım bu 4. aracın :) dizele geçiş yapmıyorsun hala ama :)

Evet 1.4 aldım evet 4. Araba dizel bir türlü nasip olmadı aklımda 1.6 dizel var ama çok pahalı bütçeyi zorluyor. Şimdilik böyle idare edeceğim  :)