Kenwood bt 306 teyp kumanda aparatı

Ygthyrllh

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
İyİ günler arkadaşlar opel vectra b aracım için kenwood bt306 teyp aldım direksiyon kumandasını aktif edemedim direnç yollarını felan ayarladım ama olmadı opel vectra b için kenwood direksiyon kumanda aparatı lazım bana yardım edermisiniz

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İyİ günler arkadaşlar opel vectra b aracım için kenwood bt306 teyp aldım direksiyon kumandasını aktif edemedim direnç yollarını felan ayarladım ama olmadı opel vectra b için kenwood direksiyon kumanda aparatı lazım bana yardım edermisiniz
Merhaba, bu yazdığını konuyu daha önce FORD FOCUS 'ta yaşamıştık olayı çözmüştük. MİXSEPET.COM internetten sizin için baktım, böyle bir aparat, bağlantısını 5-6 sene önce bir tesisatçıya yaptırdığım için nasıl bağlandığı konusunda fikrim yok, bir bakın isterseniz.

Size yazdığım sitede bu konuyla ilgili aracınıza uyumlu olanı bulup alabilirsiniz, eğer bağlantıları nasıl yapacağınızı biliyorsanız..

Ygthyrllh

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
Tsk ederim fiyatları çok yüksek buranın daha uygun bir yer yok mu 100 150 ye bulursun diyorlar

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tsk ederim fiyatları çok yüksek buranın daha uygun bir yer yok mu 100 150 ye bulursun diyorlar
Açıkcası istanbulda ikamet ediyorsanız, bulursunuz ama uşaktasınız sanırım. Zor olacağını düşünüyorum, Ses Sistemi ve Multimedia takanlarda bu aparat mevcuttur, oralara bakamanız gerekecek. Onlarda bu zaten vardır, bazı araçlarda mevcut kumanda sistemine bağlıyorlar, uyumsuz araçlar için ve eski kasa modeller için.

Ygthyrllh

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
Oto ses sistemcimde mevcut deil ama Uşak küçük yer bulmak sıkıntı o yuzden Burdan yardım almak istedim

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Oto ses sistemcimde mevcut deil ama Uşak küçük yer bulmak sıkıntı o yuzden Burdan yardım almak istedim
Anladım. ben size yazdığım sitedekilerle iletişime geçtim, Astra J için ses güçlendirme yaptıracağım, yakın bir zamanda o zaman kadar halletmezseniz ben tekrar bir fiyat almayı denerim açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Ygthyrllh

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
Tsk ederim

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bakın uyumlu olan 223 tl + 15tl kargo ücreti sanırım iyicene bakın bence bu fiyatların altında olacağını sanmam.

Ygthyrllh

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
Ok iletişime geçtim tsk ederim