kesin kararlıyım, kaplama yapacağım

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu siteden almak güzel de elimize ulaşır mı bilemiyorum.carbon görünümlüsü güzelmiş.ben de orta konsola bi şeyler yapmayı düşünüyorum.corsa opc nin konsolu gibi bi şey yapsak nasıl olur ki.parlak siyah?

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba parçaları sökmeden gereken yerleri bantlayıp, kaliteli bir metalik sprey boya alıp denesem nasıl olur? astar atmam gerekir mi? kötü olursa nasıl çıkarırım. bilgisi olan vardır umarım. ben ucuz yoldan halledeyim diyorum ona göre, malum tatilde para lazım.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
acaba parçaları sökmeden gereken yerleri bantlayıp, kaliteli bir metalik sprey boya alıp denesem nasıl olur? astar atmam gerekir mi? kötü olursa nasıl çıkarırım. bilgisi olan vardır umarım. ben ucuz yoldan halledeyim diyorum ona göre, malum tatilde para lazım.

sorunun cevabı bu başlıkta sanırım
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=37436

kralcuneyt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar size süper bir site vereceğim kaplamanın ve işciliğin kalitesini görseniz hemen yaptırırsınız. adam resim versen onu carbon gibi kaplıyor kavis falan tanımadan orjınal işcilik yapıyor yada ben yaptırıyorum size resimlerini yollarım herkesin begeneceğine eminim