kireç

kopat90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi şu insanlara lanet olsun sitenin yanında duruyo araba adam suyu açmış resmen kireçli suyla yıkamış arabayı.adam bahçeyi sulamamış arabayı yıkamış sanki.5 6 ay kadar öncede aynı mevzu oldu dedim çıkar eder 2 gün ok sirkeli su bilmem neyle arabayı sil et zar zor çıktı.Adama hadi dedim ozaman ses etmiyimde artık bardak taştı ya arkadaş bi iş yapıyosan adam akıllı yap milletin malına zarar gelirmi bi bak dimi şimdi ne yapayım sizden öneri bekliorum babam zaten deli oldu adamı bulsa bilmiyom nolcak akşama  sirekeyle vs uğraşamıcam  bana bi öneride bulnursanız sevinirim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: kireç

Sonax çiçek gibi yapar arabayı diye düşünüyorum.

kopat90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Sonax çiçek gibi yapar arabayı diye düşünüyorum.
abi yaparda banamı gircek yani :) söylücem adama valla uğraşamıcam ne gerekiyosa yapsın

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

kopat90 link' Alıntı:
abi yaparda banamı gircek yani :) söylücem adama valla uğraşamıcam ne gerekiyosa yapsın

Sizde adamın arabasını yıkayın. (:)

kopat90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Sizde adamın arabasını yıkayın. (:)
ya sitenin bahçivanı heralde görsem bilsem arabası varmı tekerlerini kesecm valla:):) bi bulayım adamıda olmadı polis çağırcam cıngar çıakrtcam :):)

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Önce İzopropil Alkol ondan sonra Autoglym in cam cilasını dene.Eğer ki Autoglym işini göremediyse Seryum oksit sıkıntını çözer.Bu dediğim öneri camlar için.Eğer kaportada varsa Meguiars ın pastaları işini görür.105 ya da 205 o kadar detayını bilmiyorum.Bilen birisine sorabilirsin.

kopat90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:
Önce İzopropil Alkol ondan sonra Autoglym in cam cilasını dene.Eğer ki Autoglym işini göremediyse Seryum oksit sıkıntını çözer.Bu dediğim öneri camlar için.Eğer kaportada varsa Meguiars ın pastaları işini görür.105 ya da 205 o kadar detayını bilmiyorum.Bilen birisine sorabilirsin.
önerin için teşekkürler adamı indirttim şikytçi olacam dedim yarın bi serviste yaptırıcak valla suçlu kmse yapsın arakadaş kimseye acımaya gelmiyo adamalr bide üste çıkıyolar bu iki olmuştu en azndan milltn arabasına dikkat eder bundan sonra.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kopat90 link' Alıntı:
önerin için teşekkürler adamı indirttim şikytçi olacam dedim yarın bi serviste yaptırıcak valla suçlu kmse yapsın arakadaş kimseye acımaya gelmiyo adamalr bide üste çıkıyolar bu iki olmuştu en azndan milltn arabasına dikkat eder bundan sonra.

İzmir de yaşıyosunuz galiba.Ka-Style adında bir firma var orda.Çok olumlu şeyler duydum hakkında.Pro işler yaptıkları kesin.Bir oraya uğrayın derim.