klima sorunu

vabisci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar b kasa 2000 model vectra aracım var aldığımda klima çalışmıyordu önemsemedim bugün yaptırmak istedim fakat klimacı bunu yaparız 3 gün sonra gene arıza yapar tamir etmeyelim klima arızası bu araçlarda kronik şeklinde konuşuyor siz ne diyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi biri bana bunu dese özellikle bu işi yapan biri demek ki bir bildiği var derim. Malum ülkede bir vida sıktım ver diyen bir kitle var.

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bozuluyor kardeşim opellerde hep öyleymiş zayıf nokta derler ya opellerde işte klima kalorifer gibi zayıf noktaları adamlar herşeyi iyi yapmışlarda iş oraya gelince biraz zayıf yapmışlar ben usandım o kadar önemli değilse yaptırma bence tawsiyem

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda arızalanmıştı, tamir ettirdim. İki sene bende iki sene sattığım arkadaşta hiçbir sıkıntı çıkarmadı.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada klima kompresörü bozuk değişecek sıfırı çok para megane 1 lerin kompresörleri aynı onu takarız dediler sonra kaçak testi yaptırıp bi conta değiştirdik 3 yıldır fln sıkıntısız kullanıyorum

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Megane1 ile aynımıymış?Daha mı ucuz muş megane 1 kompresörü fiyat bilgisi verirmisin.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursanın eski ve isim yapmış bi klimacısı öyle söyledi opel olarak zor bulunur ama megane 1 lerin klima motoru aynı 400 liraya sorunsuz takarız demişti..

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence klima yapılır sorunsuz da olur kronik de olmaz fakat ustalar beceremeyip bunu kronik hale getirebilir iyi olanları tenzi ediyorum elbette. Herkesin başına geldiği benimde başıma geleni anlatayım:
Klima çalışıyordu sadece yüksek devirlerde yağsız kalmış bir bilye rulman sesi vardı usta diye tabir ettiğimiz adam komp. içinde saclar var bunlar gevşemiş ses yapıyor hallederiz dedi iyi yapın 350 tl sonra yine aynı sonra başkasına gittim bilyası bozuk dedi iyi tamam değiştirin dedim yaptı şimdide 3 yıldır kime gitsem kronik diyor sıfır komp. alman lazım diyor inanalım mı yani 15 yaşındaki arabanın 10 yıldır çalışan kliması son yıllarda neden kronik oldu.
Be adam benden zaten sıfır komp. parası aldınız sırf tamir için ve beceremediğin için şimdi de böyle kullan diyorsun iş mi bu( bunları ustaların yüzüne de misliyle söyledim). Sonuç olarak klimam hala bozuk bazen klimanın olduğunu hatırlamak için düğmesine basıyorum hava üfürüyor sonra kapatıyorum yeter bu kadar diye:)))))