Komponent mi oval hoparlor mu ?

AlettaOcean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aracin orjinal 6 hoparlorune hic dokunmadan panzotla 2 oval + iyi bir bass ve 4 kanal iyi bir amfiyle kaliteli ses alabilirmiyiz aracin kendi hoparlorude aktif olacak sekilde yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Komponent mi oval hoparlor mu ?

Bence on hoparlorlerı ıyı bır kompenant serısı ıle degıstır ve arkaya ıyı bır bas koy cok tatmın olacaksın emın ol cunku sahneleme herzaman önden olur

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence de ön tarafa güzel bi komponent bagaja da bir sub işinizi görecektir. Pandizot işine hiç girmeyin tatmin edici olacağını sanmıyorum

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Ben tam aksini düşünüyorum .arkaya orjinal bir mdf yapılır ve özelliklede bağlayacağınız hoparlör pioneer 6975 olursa mükemmel bir ses alacağınızı düşünüyorum . hatta ve hatta 6975 bağladıktan sonra kutu basa gerek bile duymaya bilirsiniz. tecrübe ile sabittir. ben yakın zamanda bu yazdıklarımı aracıma uygulayacağım.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben önlere Alpine komponent+Alpin bas kombinasyonu yaptırdım.Önde aracı kullanırken güzel ama İstanbul dönüşü arkadaş kullanıp ben arkaya geçince subwoferi söküp atasım geldi.Bütün müzik önde arkada kafa şişiren bas çekilmiyor.Şimdi arkaya özel pandizot yaptırıp.Pioner oval taktım daha düzgün oldu ama bu seferde 4 kanal anfi yetmiyor.Baştan ön ve arka kapılara komponet arkaya 20 cm bir bas ve 5 kanal bir anfi daha iyi olur.Nacizane fikrim....