Krom Cam Citasi Onerisi

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bazi krom citalar 8 parca bazilari 12 parca.ben komple istiyorum hangisini tercih etmeliyim.neye gore bu parcalar.bir de bazisi 50-60tl bazisi 200-250tl.kalite farki varmi bunlar arasinda.ve kac parca almaliyim.nerden almaliyim.ankaradayim.tesekkurler

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom Cam Citasi Onerisi

Benim onerim orjinal sport ve cosmo'larda cita nasilsa o sekilde yaptirmaniz. En şık sonucu oyle elde edersiniz.

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende oyle yaptirmak istiyorum.ona yakin hangi marka varsa nerden alabilirsem ordan almayi dusunuyorum.bu konuda bilgisi olan varsa lutfen bilgilendirsin beni.kargoyla alip kendimde yapistirabilirim.tesekkurler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttayan link' Alıntı:
bende oyle yaptirmak istiyorum.ona yakin hangi marka varsa nerden alabilirsem ordan almayi dusunuyorum.bu konuda bilgisi olan varsa lutfen bilgilendirsin beni.kargoyla alip kendimde yapistirabilirim.tesekkurler

titiz nikelaj var çoğu arkadaşımız orada yaptırdı. Gidemeyenlerde kargo ile alıp kendisi yapmıştı
konu ve başlık burada buyrun. Google da titiz nikelaj diye aratırsanız iletişim adresini bulabilirsiniz
bu arada opelsizasla forumundan da haberdarlar

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=3605.0

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

titiz nikelaj da yaptirdim.parayi yatirdim telefonla konustuktan sonra ankaraya yolladi.cok iyi paketlemisti cok ozenliydi.malzeme de cok kaliteli taktirdim cok memnunum.cok ilgili soner ve taner bey cok iyi insanlar..

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Titiz nikelaj hem malzeme, hem işçilik, hem de en önemlisi insan kalitesi olarak bir numara. imkanınız varsa yanlarına gidin o iki insanla tanışın otomotiv ve yan sanayi sektöründe iş yapan en kaliteli iki insan benim tanıdığım kişiler içerisinde.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

piyasada 8 parça ve 12 parçadan oluşan 2 ayrı krom cam çıtası mevcut . kesinlikle 12 parçadan oluşan seti yaptırınız cunku komple olarak kaplamıs olursunuz cosmo ve sport versıyondakıler gibi . ben 190 tl ye komple krom cam cıtası yaptırdım cok memnunum . istanbulda bir serviste 300 lıraya yaptırdı bır arkadas fakat sorun yasadı arka kapılarını acarken surtme yasadı . siz siz olun yaptırmadan once ıyıce arastırın tavsıyelı urunler ve adreslere yonelın .

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ewet bencede 12 parçayı tercih etmelisiniz 8 veya 4 parça emanetmiş gibi duruyor..

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttayan link' Alıntı:
titiz nikelaj da yaptirdim.parayi yatirdim telefonla konustuktan sonra ankaraya yolladi.cok iyi paketlemisti cok ozenliydi.malzeme de cok kaliteli taktirdim cok memnunum.cok ilgili soner ve taner bey cok iyi insanlar..

Sn.ttayan

Bende krom cam çıtası siparişi vermeyi düşünüyorum. Sizin gibi Ankara'da yaşıyorum, titiz nikelajdan almış olduğunuz cam çıtalarında herhangi bir leke kalması, uymama gibi bir problem olmadı dimi?
Ayrıca ürünleri aldıktan sonra, nerede uygulattınız Ankara'da?

Teşekkürler

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ofer link' Alıntı:
Titiz nikelaj hem malzeme, hem işçilik, hem de en önemlisi insan kalitesi olarak bir numara. imkanınız varsa yanlarına gidin o iki insanla tanışın otomotiv ve yan sanayi sektöründe iş yapan en kaliteli iki insan benim tanıdığım kişiler içerisinde.

Sn.ofer

Bazı yapılan uygulamalarda su izi, su lekesi kalması gibi problemler okudum.
Titiz nikelajdan yaptırdığınız ürünlerde herhangi bir problem yok değil mi?
Yaptırıpta, ilk yıkamadan sonra leke kalırsa çok sıkıntı olur çünkü.
Ayrıca bir sorum daha var, yapıştırma işlemi orjinal siyah plastik çıtaların üzerine yapılıyor değil mi?

Teşekkürler